• Programma UIT (Schuif voor volledig beeld vanlinks naar naar rechts. <------------->)

    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechterAccommodatieDetails
    ma 05-dec. 21:00SV Leidschenveen O23-2SVC'08 O23-2Sportpark Leidschenveen
    wo 07-dec. 17:30Verburch JO8-1SVC'08 JO8-1Sportpark Verburch
    wo 07-dec. 17:30Verburch JO8-2SVC'08 JO8-2Sportpark Verburch
    wo 07-dec. 18:00SC Monster O11-2SVC'08 O11-2Sportpark Polanen
    za 10-dec. 12:45HVC'10 4SVC'08 4Sportpark HVC'10
    za 10-dec. 14:15Meerburg 3SVC'08 5Sportpark Meerburg
    za 10-dec. 14:30Rijnsburgse Boys 10SVC'08 7Sportpark Middelmors
    za 10-dec. 15:00DSVP 35+1SVC'08 35+3Sportpark De Groene Wijdte
    za 10-dec. 13:00SEV 35+3SVC'08 35+4Sportpark Kastelenring
    za 10-dec. 17:00Forum Sport O23-3SVC'08 O23-2Sportpark 't Loo
    za 10-dec. 16:30Graaf W II VAC JO19-2SVC'08 JO19-1Sportpark De Roggewoning
    za 10-dec. 12:00BMT JO16-1SVC'08 JO16-1Sportpark Escamp I BMT
    za 10-dec. 08:30DoCoS JO15-2SVC'08 JO15-1Sportpark Morskwartier
    za 10-dec. 10:05Forum Sport JO14-2SVC'08 JO14-3Sportpark 't Loo
    za 10-dec. 11:00SEV JO13-1SVC'08 JO13-2Sportpark Kastelenring
    za 10-dec. 09:45Quick Boys JO12-2SVC'08 JO12-1Sportpark Nieuw Zuid
    za 10-dec. 10:30Semper Altius JO11-2SVC'08 JO11-1Sportpark Hoekpolder
    za 10-dec. 13:30Forum Sport JO11-4SVC'08 JO11-2Sportpark 't Loo
    za 10-dec. 08:30Meerburg JO11-5JMSVC'08 JO11-3Sportpark Meerburg
    za 10-dec. 12:30Forum Sport JO10-6SVC'08 JO10-3Sportpark 't Loo
    za 10-dec. 08:30Foreholte JO9-1SVC'08 JO9-1Sportpark Elsgeest
    za 10-dec. 10:30Graaf W II VAC JO9-5SVC'08 JO9-3Sportpark De Roggewoning
    za 10-dec. 08:45FC Lisse JO8-1SVC'08 JO8-1Sportpark Ter Specke
    za 10-dec. 09:45FC Zoetermeer JO7-6SVC'08 JO7-1Sportpark FC Zoetermeer
    za 10-dec. 10:05Leidschenveen JO7-3JMSVC'08 JO7-1Sportpark FC Zoetermeer
    za 10-dec. 09:00Forum Sport JO7-1SVC'08 JO7-2Sportpark 't Loo
    za 10-dec. 09:40FC Zoetermeer JO7-1SVC'08 JO7-2Sportpark 't Loo
    za 10-dec. 15:30DUNO VR1SVC'08 VR1Sportpark Haagsche Dynamiek
    za 10-dec. 12:30Voorschoten`97 MO17-2SVC'08 MO17-1J. StamSportpark Adegeest
    za 10-dec. 10:30FC 's-Gravenzande MO15-3SVC'08 MO15-1Juliana Sportpark
    za 10-dec. 09:45DoCoS JO10-4SVC'08 MO10-1Sportpark Morskwartier
    ma 12-dec. 19:00RKAVV JO14-1SVC'08 JO14-1H.M. (Henry) van BelkumSportpark Kastelenring

    Programma Thuis