Home
Vereniging
Historie
Bestuur
Stichting Oostersportpark
Accommodatie
Ereleden
Privacy Statement
Clublied
Senioren
SVC'08 1
SVC'08 2
SVC'08 3
SVC'08 4
SVC'08 5
SVC'08 6
SVC'08 O23-1
SVC'08 O23-2
SVC'08 35+1
SVC'08 35+2
SVC'08 35+3
SVC'08 35+4
SVC'08 35+5
Walking Football
Vrouwen
Vrouwencommissie
Leiders & Trainers
Teamindeling Meisjes
Teams
VR1
VR2
MO17-1
MO15-1
MO13-1
MO11-1
MO11-2
Jeugd
Elftallen Strructuur
Jeugdkampen
Toernooien
Zo doen wij het !
Jeugdcommissie
Technische Commisie Jeugd
Wedstrijdsecretaris
Trainers & Leiders
Teamindelingen
Keeperstraining Jeugd
JO17 t/m JO15
JO17-1
JO16-1
JO15-1
JO15-2
JO15-3
JO14 t/m JO7
JO14-1
JO14-2
JO!3 t/m JO7
JO13-1
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO11-1
JO11-2
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO7-1
JO7-2
Wedstrijdzaken
Programma Thuis
Programma uit
Afspraken mbt seizoen 2023-2024
Afgelastingen
Afspraken vriendschappelijke wedstrijden
Trainingsvelden Schema
Wedstrijdkalender 2023-2024
Voetbal.NL App
Instructie voetbal.nl app downloaden
Sponsoring
Sponsormogelijkheden
Sponsorcommissie
Hoofdsponsors
Zilversponsors
Bordsponsors
Overige Sposoring
Lidmaatschap
Lidmaatschap
Contributie
Aanmeldingsproces
Aanmeldingsformulier
Lidmaatschap opzeggen
Contact
Overig
Foto Albums
Documenten
Digitaal krantje SVC'08
Presentatiegidsen
Fysiotherapie op SVC'08
Commissies en Roosters
Commissies
Roosters
Commissiekamerrooster
Barrooster Maandag
Barrooster Woensdag
Barrooster Donderdag
Barrooster Zaterdag
Vertrouwenscontactpersoon
Home
Vereniging
+
Historie
Bestuur
Stichting Oostersportpark
Accommodatie
Ereleden
Privacy Statement
Clublied
Senioren
+
SVC'08 1
SVC'08 2
SVC'08 3
SVC'08 4
SVC'08 5
SVC'08 6
SVC'08 O23-1
SVC'08 O23-2
SVC'08 35+1
SVC'08 35+2
SVC'08 35+3
SVC'08 35+4
SVC'08 35+5
Walking Football
Vrouwen
+
Vrouwencommissie
Leiders & Trainers
Teamindeling Meisjes
Teams
+
Teams
VR1
VR2
MO17-1
MO15-1
MO13-1
MO11-1
MO11-2
Jeugd
+
Elftallen Strructuur
Jeugdkampen
Toernooien
Zo doen wij het !
Jeugdcommissie
Technische Commisie Jeugd
Wedstrijdsecretaris
Trainers & Leiders
Teamindelingen
Keeperstraining Jeugd
JO17 t/m JO15
+
JO17-1
JO16-1
JO15-1
JO15-2
JO15-3
JO14 t/m JO7
+
JO14-1
JO14-2
JO!3 t/m JO7
+
JO13-1
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO11-1
JO11-2
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO7-1
JO7-2
Wedstrijdzaken
+
Programma Thuis
Programma uit
Afspraken mbt seizoen 2023-2024
Afgelastingen
Afspraken vriendschappelijke wedstrijden
Trainingsvelden Schema
Wedstrijdkalender 2023-2024
Voetbal.NL App
+
Voetbal.NL App
Instructie voetbal.nl app downloaden
Sponsoring
+
Sponsormogelijkheden
Sponsorcommissie
Hoofdsponsors
Zilversponsors
Bordsponsors
Overige Sposoring
Lidmaatschap
+
Lidmaatschap
Contributie
Aanmeldingsproces
Aanmeldingsformulier
Lidmaatschap opzeggen
Contact
Overig
+
Foto Albums
Documenten
Digitaal krantje SVC'08
Presentatiegidsen
Fysiotherapie op SVC'08
Commissies en Roosters
+
Commissies
Roosters
+
Commissiekamerrooster
Barrooster Maandag
Barrooster Woensdag
Barrooster Donderdag
Barrooster Zaterdag
Vertrouwenscontactpersoon
Programma uit
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Scheidsrechter
Accommodatie
Veld
Details
wo 20-mrt. 18:30
TEGENSTANDER NOG ONBEKEND - SVC'08 JO10-1
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
veld 1
wo 20-mrt. 19:30
FC SKILLZ JO15-1 - SVC'08 JO15-1
Sportpark Zonneveld
veld 1
wo 20-mrt. 19:30
FC Skillz O15-1 - SVC'08 O15-1
Sportpark Zonneveld
veld 2
vr 22-mrt. 20:30
Forum Sport 35+1 - SVC'08 35+1
Sportpark Escamp I BMT
veld 1 B
vr 22-mrt. 22:00
FC Zoetermeer 35+2 - SVC'08 35+1
Sportpark Escamp I BMT
veld 1 B
za 23-mrt. 09:00
Lugdunum JO8-1 - SVC'08 JO8-1
Sportpark Kikkerpolder
veld 1-Lugdunum/Football Factory A2
za 23-mrt. 09:00
VCS MO13-1 - SVC'08 MO13-1
Sportpark Escamp 1 VCS
veld 1
za 23-mrt. 09:15
FC Oegstgeest JO14-1 - SVC'08 JO14-1
K. (Koos) Blankenstijn
Sportpark De Voscuyl Oegstgeest
veld 3
za 23-mrt. 10:00
ODB 3 - SVC'08 3
Sportpark Albarda
veld 1
za 23-mrt. 10:00
S.V. Den Hoorn MO15-3 - SVC'08 MO15-1
Sportpark Den Hoorn
veld 2
za 23-mrt. 10:30
Haagse Hout 4 - SVC'08 5
Afgeschermd
Sportpark Vlamenburg
veld 2 licht
za 23-mrt. 10:30
DUNO JO11-2 - SVC'08 JO11-2
Sportpark Haagsche Dynamiek
veld 1 A
za 23-mrt. 13:00
Voorschoten`97 12 - SVC'08 6
R.R. (Roy) George
Sportpark Adegeest
veld 3
za 23-mrt. 14:30
Nieuwkoop 1 - SVC'08 1
E.M. (Ed) Toonen
Sportpark De Dulen
veld 1
za 23-mrt. 14:30
Coal 35+2 - SVC'08 35+2
Sportpark Coal
veld 2 - Kunstgrasveld
za 23-mrt. 14:30
Loosduinen 35+1 - SVC'08 35+5
Sportpark Madestein
veld 2-Loosduinen
za 23-mrt. 14:45
Voorschoten`97 35+1 - SVC'08 35+4
H. (Hans) Wesselman
Sportpark Adegeest
veld 5
za 23-mrt. 16:00
SJZ 3 - SVC'08 2
Sportpark Haasbroek
veld 1
Volledig Programma
Programma Thuis