• SVC'08 5

  • SVC'08 5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    Naam
    Berg, Thijs van der
    Besseling, Berend
    Boon, Jelle
    Daqiq, Siawash
    Hoppenbrouwers, Joost
    Koning, Mauricio de
    Korber, David
    Kruijff, Chris de
    Noordhof, Roel
    Schelfaut, Daan
    Stam, Rens
    Verwee, Hervé

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingen

    Geen informatie

  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SEV 513103046933
    2SVC'08 512912441528
    3RKAVV 5971139922
    4Graaf W II VAC 310631321921
    5Oliveo 711704382321
    6REMO 414608433418
    7Haagse Hout 412426162414
    8Forum Sport 713427355614
    9SEV 411326183111
    10Vredenburch 6930619259
    11Werve, Te 2101099353
    12DVC 212101119783
  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Programma

    WedstrijddatumAanvangstijdThuisteamUitteamDetails
    wo 06-mrt.20:00Werve, Te 2Vredenburch 6
    za 09-mrt.10:00Haagse Hout 4Graaf W II VAC 3
    za 09-mrt.12:00Forum Sport 7DVC 2
    za 09-mrt.13:00Werve, Te 2SVC'08 5
    za 09-mrt.13:45REMO 4Vredenburch 6
    za 09-mrt.15:00SEV 4RKAVV 5
    za 09-mrt.15:30Oliveo 7SEV 5