• Activiteiten Commissie

    LidRol
    Keeris, FayRedacteur
    Oosterbaan, Deborahlid
    Heijer, Sylvia denSecretaris
  • CommerciĆ«le Commissie

    LidRol
    Braham Postma, Riakantinebeheerster
    Jong, Marien delid
    Pronk, Martinvoorzitter
  • Commissie Voetbal Technische zaken

    LidRol
    Zweekhorst, Andrelid
    Waterreus, RobertTechnisch coordinator

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Commissie Technische zaken Jeugd
    LidRol
    Grootveld, NickVTC JO23- JO19
    Buitenhek, RichardVTC JO17-JO15
    Zeeuw, Gilbert deVTC JO17-JO15
    Pronk, HenkVTC JO13
    Winkel, WoutVTC JO12-JO11
    Knoester, PepijnVTC JO10-JO9
    Levert, ArthurVTC JO10-JO9
    Janssen, PatrickVTC Meiden/Vrouwen
    Buis, ArdVTC Keepers

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Elftal Commissie

    LidRol
    Harteveld, ArieWedstrijdsecretaris
    Dekker, Keeslid
    Doesburg, Baslid
    Pot, Hans van dervoorzitter
    Teylingen, Leo vanPenningmeester
    Gordijn, JoanScheidsrechterscoordinator
  • Jeugd Commissie

    LidRol
    Knoester, Karinjeugdvoorzitter
    Braham Postma, Rialid
    Baak, LenySecretaris
    Baak, LenyPenningmeester
    Lut, BastiaanLijncoordinator JO19
    Groen, ErikLijncoordinator JO17
    Nijboer, AntonLijncoordinator JO13
    Baarsen, Martijn vanLijncoordinator JO8
    Baak, LenyWedstrijdsecretaris Jeugd Bovenbouw
    Baak, LenyWedstrijdsecretaris Jeugd Onderbouw
  • Kantine @ Onderhoud Commissie leden

    LidRol
    Knoester, Sjaaklid
    Harteveld, Arielid
    Verhoog, Aadlid
    Hoogland, Evalid
    Braham Postma, Riavoorzitter
    Jong, Marien deAmbassadeur
  • Kleding Commissie leden

    LidRol
    Braham Postma, Riainkoop
  • Sponsor Commissie

    LidRol
    Hoogdalem, Rob vanvoorzitter
    Harmsen, BertSecretaris
    Pronk, ArjanAmbassadeur
    Spaans Toet, JacquelineAmbassadeur
    Ruiter, Steve deAmbassadeur
    Plat, TessaAmbassadeur
    Hofland, JohanAmbassadeur
    Hofland, DorienAmbassadeur
  • Technische @ Selectie Commissie

    LidRol
    Waterreus, Robertlid
    Hofland, Ceeslid
    Pronk, Carrelvoorzitter
    Tjaden, HaroldHoofd Jeugdopleidingen
    Zweekhorst, AndreSelectie zaken
  • Vrouwen Commissie

    LidRol
    Haasnoot, Emmalid
    Spaans, Maaikelid
    Janssen- Achterhof, Kimvoorzitter
    Janssen- Achterhof, KimWedstr.secr. Vrouwen
    Vrolyk, RonaldTechnisch Coordinator Vrouwen en Meiden
    Janssen, PatrickTechnisch Coordinator Vrouwen en Meiden
    Hazebroek, NienkeSecretaris
    Spaans Toet, JacquelinePenningmeester