• SVC'08 35+5 VE zaterdag speeldag man

  • SVC'08 35+5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dulk, Arjan denOverige stafTeammanager
    Mosel, Joop vanOverige stafTeammanager
    Pot, Hans van derOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boer, Ide deTeamspeler
    Bouwens, KarelTeamspeler
    Dissel, Peter vanTeamspeler
    Dulk, Arjan denTeamspeler
    Fokker, MarkTeamspeler
    Fouw, Marco deTeamspeler
    Guldemond, MarcelTeamspeler
    Harst, Hans van derTeamspeler
    Helwig, DuncanTeamspeler
    Kleijer, KarstenTeamspeler
    Leenen, BobTeamspeler
    Maggs, JoeTeamspeler
    Marx, AndreasTeamspeler
    Mos, WimTeamspeler
    Pot, Hans van derTeamspeler
    Ses, AndriyTeamspeler
    Setterahmane, AmarTeamspeler
    Tuyt, EdwinTeamspeler
    Ubbink, MarinusTeamspeler
    Vries, Mike deTeamspeler
    Zaanen, Wim vanTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Poulestand
    TeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    Wanica Star 35+2128044034624
    TAC'90 35+4880053143923
    FC 's-Gravenzande 35+1961258174119
    DUNO 35+11061328131519
    Duindorp sv 35+1125164546-116
    Die Haghe 35+1125163747-1016
    Loosduinen 35+1115063344-1115
    PGS/VOGEL 35+282152135-147
    Semper Altius 35+1121384479-356
    SVC'08 35+5101271545-305
  • Pouleuitslagen
    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    za 24-feb.Die Haghe 35+1Loosduinen 35+14 - 1
    za 24-feb.Duindorp sv 35+1PGS/VOGEL 35+25 - 0
    za 02-mrt.Duindorp sv 35+1Semper Altius 35+111 - 3
    za 02-mrt.Wanica Star 35+2Die Haghe 35+13 - 0
    za 02-mrt.TAC'90 35+4DUNO 35+14 - 0
  • Poule programma
    WedstrijddatumAanvangstijdThuisteamUitteamDetails
    za 09-mrt.13:15DUNO 35+1PGS/VOGEL 35+2
    za 09-mrt.14:30Die Haghe 35+1FC 's-Gravenzande 35+1
    za 09-mrt.14:30Loosduinen 35+1TAC'90 35+4
    za 09-mrt.15:00Semper Altius 35+1Wanica Star 35+2
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Loosduinen 35+1

    VS

    SVC'08 35+5

    23 maart 202414:30 uur
    Sportpark Madestein veld 3-Loosduinen

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SVC'08 35+5

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd