• Programma Thuis

    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechterVeldKK-TKK-UDetails
    wo 17-apr. 20:00SVC'08 35+3Wanica Star 35+4N. (Nico) Korvingveld 193
    do 18-apr. 17:00SVC'08 JO11-1 (HEEL VELD)RKDEO JO11-1 (HEEL VELD)veld 2
    do 18-apr. 18:30SVC'08 MO17-1FC Oegstgeest MO17-3S. (Simon) Roeleveldveld 3
    do 18-apr. 20:00SVC'08 4Concordia 4N. (Nico) Taalveld 4
    vr 19-apr. 20:30SVC'08 35+1BMT 35+1veld 2 B
    vr 19-apr. 21:30SVC'08 35+1Forum Sport 35+1veld 2 A
    za 20-apr. 08:30SVC'08 JO14-1RKAVV JO14-1L. (Lucien) Hamersveld 1
    za 20-apr. 08:30SVC'08 MO15-1Forum Sport MO15-3A.H. (Ronald) Vrolykveld 3
    za 20-apr. 08:30SVC'08 MO11-1Forum Sport MO11-1veld 2 A
    za 20-apr. 08:30SVC'08 JO7-2RKAVV JO7-1veld 2 (2a alleen JO8 & 9) B1a
    za 20-apr. 08:30SVC'08 JO12-3Blauw-Zwart JO12-2veld 2 B
    za 20-apr. 08:30SVC'08 JO10-2HVV JO10-1veld 4 A2
    za 20-apr. 08:30SVC'08 JO10-4Concordia JO10-4veld 4 A1
    za 20-apr. 08:50SVC'08 JO7-1Duindorp sv JO7-2veld 4 B1a
    za 20-apr. 09:10SVC'08 JO7-2Forum Sport JO7-1JMveld 2 (2a alleen JO8 & 9) B1a
    za 20-apr. 09:45SVC'08 JO8-1Wilhelmus JO8-1veld 4 A1
    za 20-apr. 09:45SVC'08 JO9-1Die Haghe JO9-1veld 4 A2
    za 20-apr. 10:00SVC'08 JO7-3Vredenburch JO7-1veld 5 A1b
    za 20-apr. 10:15SVC'08 MO13-1Jodan Boys, de MO13-1R.J. (Robert-Jan) Mansholtveld 1
    za 20-apr. 10:15SVC'08 JO16-1HVV JO16-1T. (Theo) van Zeelandveld 3
    za 20-apr. 10:15SVC'08 JO11-3HVV JO11-8veld 2 A
    za 20-apr. 10:15SVC'08 JO11-4WIK JO11-2veld 2 B
    za 20-apr. 10:20SVC'08 JO7-3Forum Sport JO7-6veld 5 A1b
    za 20-apr. 10:45SVC'08 JO8-3RKAVV JO8-4veld 4 A1
    za 20-apr. 10:45SVC'08 JO9-4Semper Altius JO9-4veld 4 A2
    za 20-apr. 12:00SVC'08 2Wilhelmus 2H. (Hans) van der Hoeven
    za 20-apr. 12:00SVC'08 35+5Wanica Star 35+2L.H. (Leo) van Teylingenveld 4
    za 20-apr. 12:00SVC'08 3Semper Altius 3W.C. (Wout) vd Toornveld 3
    za 20-apr. 12:00SVC'08 JO12-2HVV JO12-2veld 2 A
    za 20-apr. 12:00SVC'08 JO11-2HVV JO11-5veld 2 B
    za 20-apr. 14:00SVC'08 5SEV 5veld 3
    za 20-apr. 14:00SVC'08 6Rijnvogels, fc 9H. (Hans) van der Potveld 4
    za 20-apr. 14:00SVC'08 JO15-3VELO JO15-2Afgeschermdveld 2
    za 20-apr. 14:30SVC'08 1RCL 1Afgeschermdveld 1
    za 20-apr. 16:00SVC'08 35+4Ster, De 35+2M.L. (Tiny) van Goorveld 3
    za 20-apr. 16:00SVC'08 O23-2DHL O23-2S.B. (Sjoerd) Visserveld 2
    di 23-apr. 20:15SVC'08 3Concordia 4veld 1
    di 30-apr. 20:00SVC'08 VR1Noordwijk VR1veld 1
    wo 01-mei. 20:00SVC'08 5Vredenburch 6Afgeschermdveld 482
    za 04-mei. 12:00SVC'08 35+2vv Smitshoek 35+2veld 1
    za 04-mei. 12:00SVC'08 35+5DUNO 35+1veld 2
    za 04-mei. 14:00SVC'08 35+1Quick Steps 35+1veld 1
    di 07-mei. 18:00MARTIN KEUSKNVBveld 1