• SVC'08 VR 1 ( vrouwenvoetbal@svc08.nl )
  • Team indeling

    Naam
    Bekking, Michelle
    Dam, Hanna van
    Haasnoot, Emma
    Hoogland, Eva
    Huitema, Eva
    Keeris, Fay
    Krenning, Eline
    Martens, Quirine
    Minnaar, Félicienne
    Spaans, Maaike
    Verweij, Charlotte
    Wiersma, Janine
    Zandbergen, Debby

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Janssen, PatrickTechnische stafHoofdcoach
    Spaans Toet, JacquelineOverige stafTeammanager
  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Poulestand
    TeamGSGWGLVLVTPT
    SVC'08 VR132101337
    Concordia VR132101157
    DSVP VR322001046
    Ariston'80 VR242028116
    Scheveningen VR12101723
    HPSV VR12101543
    Maasdijk VR22101443
    RKAVV VR22101333
    Nootdorp VR12101353
    Den Hoorn VR220023100
    Forum Sport VR240040160
  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    SVC'08 VR1

    216 Vrouwen Zaterdag

    4,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd