• SVC'08 VE2

    Dit is de teampagina van Veteranen 2, beter bekend als het #fijnteam van SVC'08, ooit VE1, even VE3 maar toch weer VE2 (och, wat zegt een cijfer op die leeftijd), samengesteld uit een streng geselecteerde selectie van de veteranenselectie van de oudere jongeren van de club, met een voetbalverleden bij minstens twee verenigingen. Deze heren spelen voor de lol van het spelletje met sportiviteit en vriendschap als gemeenschappelijk doel. En als het kan natuurlijk winnen.

  • Teamfoto VE2 (2018)

  • Team indeling

    NaamFunctie
    Afgeschermd
    Albertus, Sebastiaan
    Aptroot, Berend
    Bignell, Richard
    Dekker, Kees
    Driessen, Mark
    Eck, Hans van
    Fennema, Rene
    Goor, Tiny van
    Henzen, Henk
    Hofsteenge, Jan
    Hulshof, Ardy
    Knoester, Marcel
    Kuperus, Jan
    Leushuis, Bertrand
    Naarding, Bert
    Nijboer, Anton
    Steen, Franc van der
    Taal, Nico
    Velden, Bas v.d.
    Verhoog, Aad
    Wetering, Erik vd
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Fennema, ReneOverige stafTeammanager
    Henzen, HenkTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Velden, Bas v.d.Overige stafTeammanager
  • Trainingdetails

    BegindatumLocatieKleedkamer
    di 14-apr. 19:45Veld 38
    di 21-apr. 19:45Veld 38
    di 28-apr. 19:45Veld 38
    di 05-mei. 19:45Veld 38
  • Competitie

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Sportlust '46 VE1161321832041
    2Alphia VE2151023613332
    3fc Boshuizen VE114824443826
    4Jodan Boys, de VE113733523524
    5RCL VE213733462924
    6Woubrugge VE116736423924
    7WDS VE116628465420
    8Moerkapelle VE114527375417
    9Van Nispen VE215528385017
    10FC Lisse VE1164210446414
    11RCL VE3153210316811
    12SVC'08 VE215111329694
  • Pouleuitslagen afgelopen zaterdag

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    za 04-apr.Moerkapelle VE1Van Nispen VE2
    za 04-apr.RCL VE2RCL VE3
    za 04-apr.fc Boshuizen VE1Sportlust '46 VE1
    za 04-apr.WDS VE1Jodan Boys, de VE1
    za 04-apr.FC Lisse VE1Woubrugge VE1
    za 04-apr.SVC'08 VE2Alphia VE2
  • Poule programma

    WedstrijddatumAanvangstijdThuisteamUitteamDetails
    za 11-apr. AFGELASTAFGELASTfc Boshuizen VE1Woubrugge VE1
  • Poulestand Beker (eindstand0

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DUNO VE1330010289
    2Victoria'04 VE132018626
    3SVC'08 VE2310279-23
    4Die Haghe VE13003513-80
  • Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    SVC'08 VE2

    0291 Veteranen Zaterdag

    1,93

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,27

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd