• SVC'08 VE2

    Dit is de teampagina van Veteranen 2, beter bekend als het #fijnteam van SVC'08, ooit VE1, even VE3 maar toch weer VE2 (och, wat zegt een cijfer op die leeftijd), samengesteld uit een streng geselecteerde selectie van de veteranenselectie van de oudere jongeren van de club, met een voetbalverleden bij minstens twee verenigingen. Deze heren spelen voor de lol van het spelletje met sportiviteit en vriendschap als gemeenschappelijk doel. En als het kan natuurlijk winnen.

  • Teamfoto VE2 (2018)

  • Team indeling

    NaamFunctie
    Afgeschermd
    Albertus, Sebastiaan
    Aptroot, Berend
    Bignell, Richard
    Dekker, Kees
    Driessen, Mark
    Eck, Hans van
    Fennema, Rene
    Goor, Tiny van
    Henzen, Henk
    Hofsteenge, Jan
    Hulshof, Ardy
    Knoester, Marcel
    Kuperus, Jan
    Leushuis, Bertrand
    Naarding, Bert
    Nijboer, Anton
    Steen, Franc van der
    Taal, Nico
    Velden, Bas v.d.
    Verhoog, Aad
    Wetering, Erik vd
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Fennema, ReneOverige stafTeammanager
    Henzen, HenkTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Velden, Bas v.d.Overige stafTeammanager
  • Trainingdetails

    BegindatumLocatieKleedkamer
    di 21-jan. 19:45Veld 38
    di 28-jan. 19:45Veld 38
    di 04-feb. 19:45Veld 38
    di 11-feb. 19:45Veld 38
    di 18-feb. 19:45Veld 38
  • Competitie

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Sportlust '46 VE110910551128
    2Alphia VE211722482823
    3Jodan Boys, de VE111632463021
    4fc Boshuizen VE19612312419
    5Woubrugge VE111524312817
    6RCL VE28422272114
    7Moerkapelle VE110424303714
    8Van Nispen VE210325243611
    9WDS VE111326343911
    10FC Lisse VE112327364511
    11RCL VE31122728548
    12SVC'08 VE212011120571
  • Pouleuitslagen afgelopen zaterdag

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    za 18-jan.Van Nispen VE2FC Lisse VE11 - 5
    za 18-jan.Jodan Boys, de VE1RCL VE2
    za 18-jan.Woubrugge VE1Moerkapelle VE19 - 0
  • Poule programma

    WedstrijddatumAanvangstijdThuisteamUitteamDetails
    za 25-jan.12:30Sportlust '46 VE1Van Nispen VE2
    za 25-jan.13:45RCL VE2WDS VE1
    za 25-jan.14:00fc Boshuizen VE1FC Lisse VE1
    za 25-jan.14:30Alphia VE2Woubrugge VE1
    za 25-jan.16:15Jodan Boys, de VE1RCL VE3
  • Poulestand Beker (eindstand0

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DUNO VE1330010289
    2Victoria'04 VE132018626
    3SVC'08 VE2310279-23
    4Die Haghe VE13003513-80
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    fc Boshuizen VE1

    VS

    SVC'08 VE2

    01 februari 202014:00 uur
    Sportpark Boshuizerkade veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    SVC'08 VE2

    0291 Veteranen Zaterdag

    1,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,08

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd