• SVC'08 VR 2

  • Team indeling

    NaamFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bekking, Michelle
    Bradley, Jessie
    Dam, Hanna van
    Den Heijer, Sylvia
    Ducaneaux, Gitta
    Dulk, Fleur den
    Homan, Annewil
    Jong, Nina de
    Keeris, Fay
    Kennekens, Marjolein
    Kleijnen, Kim de
    Korff, Carleen
    Korving, Michelle
    Krenning, Eline
    Lange, Maaike de
    Plat, Tessa
    Pronk, Rianne
    Schie-de Jong, Yvonne van
    Stam, Maxime
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Den Heijer, SylviaOverige stafStandaard functie
    Den Heijer, SylviaOverige stafTeammanager
    Janssen, PatrickOverige stafTeammanager
    Lolkema, JaapOverige stafTeammanager
    Oosterbaan, DeborahOverige stafTeammanager
    Spaans Toet, JacquelineOverige stafStandaard functie
    Spaans Toet, JacquelineOverige stafTeammanager
  • Trainingdetails

    BegindatumLocatieKleedkamer
    ma 20-jan. 20:00Veld 2AB15
    ma 20-jan. 20:00Veld 2AB15
    do 23-jan. 20:00Veld 2AB15
    do 23-jan. 20:00Veld 2AB15
    ma 27-jan. 20:00Veld 2AB15
    ma 27-jan. 20:00Veld 2AB15
  • Competitie

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1RKAVV VR2121110641234
    2KMD VR110721381323
    3DSO VR110712281622
    4DWO VR211524232917
    5Haagse Hout VR112525252317
    6DONK VR210514281516
    7DoCoS VR310415252613
    8Wilhelmus VR112318123210
    9KSD-Marine VR1930614319
    10Hazerswoudse Boys VR292258158
    11Ariston'80 VR31222814318
    12SVC'08 VR21121811477
  • Pouleuitslagen afgelopen zaterdag

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    za 18-jan.Ariston'80 VR3Hazerswoudse Boys VR22 - 5
    za 18-jan.DWO VR2Haagse Hout VR12 - 5
    za 18-jan.SVC'08 VR2KMD VR10 - 2
    za 18-jan.RKAVV VR2Wilhelmus VR13 - 0
  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw-Zwart VR13210203177
    2Rijnvogels, fc VR432106337
    3SVC'08 VR23102513-83
    4KSD-Marine VR13003214-120
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Ariston'80 VR3

    VS

    SVC'08 VR2

    25 januari 202010:00 uur
    Sportpark TU - Delft veld 2 licht

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    SVC'08 VR2

    216 Vrouwen Zaterdag

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,27

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,64

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd