• SVC'08 JO17-3

  • SVC'08 JO17-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aalders, IanTeamspeler
    Acquaviva, PietroTeamspeler
    Erana, AlejandroTeamspeler
    Lacombe, JeanTeamspeler
    Molen, Leo van derTeamspeler
    Roeleveld, ChristiaanTeamspeler

    Er zijn 11 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Aalders, PaulOverige stafTeammanager
    Roeleveld, SimonTechnische stafTrainer
  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Poulestand 2e fase
    TeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    FC Zoetermeer JO17-218151288325646
    VELO JO17-318150387325545
    SV Leidschenveen JO17-218103579433633
    DSVP JO17-21891873532028
    VUC JO17-1189185054-428
    DSO JO17-4175393263-3118
    Forum Sport JO17-3165293548-1317
    SVC'08 JO17-31851123265-3316
    DWO JO17-21642104079-3914
    Wilhelmus JO17-31722133986-478
  • Pouleuitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    za 14-mei.VUC JO17-1SVC'08 JO17-35 - 0
    za 14-mei.FC Zoetermeer JO17-2SV Leidschenveen JO17-26 - 2
    za 14-mei.DSVP JO17-2Forum Sport JO17-36 - 3
    za 21-mei.Forum Sport JO17-3FC Zoetermeer JO17-21 - 4
    za 21-mei.SV Leidschenveen JO17-2DSO JO17-48 - 0
    za 21-mei.SVC'08 JO17-3Wilhelmus JO17-37 - 2
    za 21-mei.VELO JO17-3DSVP JO17-26 - 3
    za 21-mei.DWO JO17-2VUC JO17-12 - 8
  • Poule programma
    WedstrijddatumDatumAanvangstijdThuisteamUitteamDetails
    za 28-mei.28 mei 202211:30Wilhelmus JO17-3Forum Sport JO17-3
    za 28-mei.28 mei 202213:00DSO JO17-4DWO JO17-2
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    SVC'08 JO17-3

    0383 Onder 17 (2e fase)

    1,78

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,61

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,89

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd