• SVC'08 35+5 VE zaterdag speeldag man

  • SVC'08 35+5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dulk, Arjan denOverige stafTeammanager
    Mosel, Joop vanOverige stafTeammanager
    Pot, Hans van derOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boer, Ide deTeamspeler
    Bouwens, KarelTeamspeler
    Dissel, Peter vanTeamspeler
    Dulk, Arjan denTeamspeler
    Fokker, MarkTeamspeler
    Fouw, Marco deTeamspeler
    Guldemond, MarcelTeamspeler
    Harst, Hans van derTeamspeler
    Helwig, DuncanTeamspeler
    Kleijer, KarstenTeamspeler
    Leenen, BobTeamspeler
    Maggs, JoeTeamspeler
    Marx, AndreasTeamspeler
    Mos, WimTeamspeler
    Pot, Hans van derTeamspeler
    Ses, AndriyTeamspeler
    Tuyt, EdwinTeamspeler
    Ubbink, MarinusTeamspeler
    Vries, Mike deTeamspeler
    Zaanen, Wim vanTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Poulestand
    TeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    TAC'90 35+412120081216035
    Wanica Star 35+21510055546930
    DUNO 35+11382333161726
    FC 's-Gravenzande 35+11581681414025
    Duindorp sv 35+1146265250220
    Die Haghe 35+1166194658-1219
    Loosduinen 35+1146084353-1018
    PGS/VOGEL 35+2135174449-516
    Semper Altius 35+117231256119-639
    SVC'08 35+5132291957-388
  • Pouleuitslagen
    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    za 13-apr.FC 's-Gravenzande 35+1TAC'90 35+41 - 5
    za 13-apr.DUNO 35+1Duindorp sv 35+11 - 1
    za 13-apr.Wanica Star 35+2PGS/VOGEL 35+26 - 2
    za 13-apr.Semper Altius 35+1SVC'08 35+52 - 4
  • Poule programma
    WedstrijddatumAanvangstijdThuisteamUitteamDetails
    za 20-apr.11:30PGS/VOGEL 35+2FC 's-Gravenzande 35+1
    za 20-apr.11:30DUNO 35+1Loosduinen 35+1
    za 20-apr.12:00SVC'08 35+5Wanica Star 35+2
    za 20-apr.14:00Duindorp sv 35+1TAC'90 35+4
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SVC'08 35+5

    VS

    Wanica Star 35+2

    20 april 202412:00 uur
    Sportpark Oostersportpark Wassenaar veld 4

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SVC'08 35+5

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    1,46

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,38

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,62

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd