• Beste ouders/verzorgers en trainers,

  Zoals eerder gecommuniceerd vervallen vandaag (maandag 22 juni) en morgen (dinsdag 23 juni) de trainingen voor de JO8 t/m JO12 en MO9 t/m MO13 in verband met de SVC Voetbalclinic op dinsdag 23 juni.

  De deelnemers worden om 16:45 uur vewacht bij de reguliere trainingsingang. Alleen deelnemers zijn welkom binnen het complex. Voor ouders en verzorgers gelden dezelfde regels als op normale trainingsdagen.

  De clinic is rond 19:00 uur afgelopen. De kinderen kunnen dan worden opgehaald. Vergeet niet in te smeren en voldoende drinken mee te nemen. Het wordt een warme, maar mooie dag!

  Translation:
  Dear parents,

  Please note that the training of today and tomorrow is cancelled for the JO8 till JO12 and MO9 till MO13. This, due to the SVC Footballclinic on Tuesday 23th of June.

  For those who signed up for the SVC Footballclinic, you are expected at the entrance of the field at 16:45. The same rules apply as during regular trainingsessions. Only attendees are allowed on the field. Parents have to stay on the parking lot.

  The footballclinic will end around 19:00. Make sure the kids bring something to drink with them. It’s going to be a warm but great day!