• Trainingsvelden Schema (dd 14-11-2019(

    Senioren
          maandag dinsdag woensdag donderdag
    team contactpersoon aanvang veld kk veld kk veld kk veld kk
    1 Robert Waterreus 20:00     1ABCD 5/6     1ABCD 5/6
    2 Robert Waterreus 20:00     2CD 5/6     2CD 5/6
    3 Hans van Zaanen 20:00     4AB 11     4CD 8
    keepers Robert Waterreus 20:00     1AB 5/6        
    4 Tim de Jong 20:00             4CD 8
    5 Robert Waterreus 20:00         1CD 7    
    6 Bas Doesburg 19:45             4AB 7
    7 Dylan Reijers 20:00         2CD 8    
    8 Bas Doesburg 19:45             4AB 7
    9 Joost Hoppenbrouwers 20:00         2AB 9    
    10 Marcel Smit 19:45     4CD 9        
    VE1 Joan Gordijn 19:45     3ABCD 7/8        
    VE2 Joan Gordijn 19:45     3ABCD 7/8        
    VE3 Rob van der Grient 20:00         1AB 10    
    VE4 Joan Gordijn 19:45     3ABCD 7/8        
    VR1 Patrick Janssen 20:00 2AB 14/15         2AB 14/15
    VR2 Patrick Janssen 20:00 2AB 14/15         2AB 14/15
      Groep Erik Willems 19:45             4AB 9
                         
    Junioren
          maandag dinsdag woensdag donderdag
    team contactpersoon aanvang veld kk veld kk veld kk veld kk
    JO19-1 Richard Tettero 20:00     2AB 1     3ABCD 1
    JO19-2 Dave van Rijn (dond) 18:30     4AB 2     3ABCD 2
    JO17-1 Marco Vredenbregt 18:15     1CD  3      2CD  3 
    JO17-2 Ronald Aartman 18:15     4CD 16     2AB 16
    JO17-3 Sander vd Hulst 18:30     3AB 15     1CD 15
    JO15-1 Evert v.d. Laan de Vries 18:30     2CD 12/13     1AB 12/13
    JO15-2 Bodé Dekker 18:30     2AB 12/13     3AB 12/13
    JO15-3 Eugenio Erana/Paul Aalders 18:30     1AB 12/13     3CD 12/13
    JO15-4 Simon Roeleveld 18:30     1AB 12/13     4CD 12/13
    MO15-1 Nick Grootveld 18:00 1AB 14         4CD 14
                         
    Pupillen
          maandag dinsdag woensdag donderdag
    team contactpersoon aanvang veld kk veld kk veld kk veld kk
    MO13-1 Daniel Mos 18:00 2CD 15     4AB 15    
    JO13-1 Bayram Sahin 19:00 1CD 4     1CD 4    
    JO13-2 Ron Pondman + 3 A jubioren 19:00 2CD 4     2AB 4    
    JO12-1 Henk Pronk/Martin Keus 19:00 1AB 12     1AB 12    
    JO12-2 Robin Eversteijn (woe) 19:00 1AB 13     1AB 13    
    JO12-3 Egbert Moné 19:00 2AB 13     3CD 13    
    JO11-1 Pepijn Knoester 18.00 2CD 2 / 3     1CD 2 / 3    
    JO11-2 Salvatore Cannate 18.00 3CD 2 / 3     1CD 2 / 3    
    JO11-3 Durk Bosma 18.00 4AB 2 / 3     2AB 2 / 3    
    JO11-4 Robert Heemskerk/Raymond van Tol 18.00 4AB 2 / 3     2AB 2 / 3    
    MO11.1 Maaike Spaans 18.00 1CD 12     3CD 12    
    MO11.2 Hanna van Dam 18:00 1CD 12     3CD 12    
    JO10-1 Arthur Levert 18.00 4CD 5 / 6     1AB 5 / 6    
    JO10-2 Jip van Rongen 18.00 4CD 5 / 6     1AB 5 / 6    
    JO10-3 Patrick Boin 18.00 2AB 5 / 6     3AB 5 / 6    
    JO10-4 Tim Pronk, Yari Buis, Tom Vrolijk 18.00 3CD 5/6     3AB 5/6    
    JO9-1 Durk Bosma 17:00 1AB 13     1AB 13    
    JO9-2 Nikia Michorius 17:00 2AB 13     2AB 13    
    JO9-3 Nikia Michorius 17:00 2AB 13     2AB 13    
    JO9-4M Elisabeth Morling 17:00 1CD 7/8     3AB 7/8    
    JO8-1 Ron Pondman 17:00 1AB 7/8     1AB 7/8    
    JO8-2 Johan den Haan + 4 A junioren 17:00 3CD 7/8     1CD 7/8    
    JO8-3 4 A junioren, o.a. Jip van Rongen 17:00 3CD 7/8     1CD 7/8    
    JO7  Shahid Asrullah 17:00         3CD 7/8    
    Keepers Jordy Haneveld / Ard Buis 17:00         2CD 9    
      Bij afkeuring van de natuurgrasvelden geldt:                  
      Ma / Wo: inschikken en genoegen nemen met een kleiner veld              
      Di / Do: Selectie & JO19-1 op maximaal 1,5 veld en Vrouwen en Lagere Senioren op half veld      
      Geen techniektrainingen                  
      Jeugdkeeperstrainers zelf besluiten of er getraind wordt.