• Programma UIT (Schuif voor volledig beeld vanlinks naar naar rechts. <------------->)

    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechterAccommodatieDetails
    za 22-aug. 12:00Nootdorp 2SVC'08 2Sportpark 's-Gravenhout
    za 22-aug. 12:00PGS Vogel 3SVC'08 4Sportpark Ockenburgh
    za 22-aug. 14:30DWO 1SVC'08 1Sportpark DWO
    di 25-aug. 20:00Scheveningen 4SVC'08 3Sportpark Houtrust
    za 29-aug. 16:15Quick Boys 6SVC'08 4Sportpark Nieuw Zuid
    za 29-aug. 13:30Ter Leede 4SVC'08 5Sportpark Roodemolen
    za 29-aug. 14:30Rijnvogels, fc 6SVC'08 7Sportpark De Kooltuin
    za 29-aug. 15:00Die Haghe 10SVC'08 8B. (Ben) IsmailiSportpark Ockenburgh
    za 29-aug. 14:30Blauw-Zwart 35+2SVC'08 35+2Sportpark Schulpwei
    za 29-aug. 13:45PGS/VOGEL 35+2SVC'08 35+3Sportpark Ockenburgh
    za 29-aug. 11:30Foreholte JO17-1SVC'08 JO17-1Sportpark Elsgeest
    za 29-aug. 16:20Quick JO17-2SVC'08 JO17-2Sportpark Nieuw Hanenburg
    za 29-aug. 11:30Graaf W II VAC JO15-3SVC'08 JO15-2Sportpark De Roggewoning
    za 29-aug. 10:00FC Lisse JO13-1SVC'08 JO13-1Sportpark Ter Specke
    za 29-aug. 15:30Nieuwerkerk VR1SVC'08 VR2G.E. (Ghislain) GrahamSportpark Dorrestein
    za 29-aug. 09:00Sportclub Monster MO15-1SVC'08 MO15-1Sportpark Polanen
    za 29-aug. 10:00Kethel Spaland, vv MO13-1SVC'08 MO13-1Sportpark Willem-Alexander
    za 29-aug. 09:30SJC MO13-2SVC'08 MO13-2Sportpark SJC
    wo 02-sep. 20:00Den HoornSVC'08Sportpark Den Hoorn
    za 05-sep. 12:15DoCoS 2SVC'08 2Sportpark Morskwartier
    za 05-sep. 12:15REMO 2SVC'08 3Sportpark De Verademing
    za 05-sep. 16:15Quick Boys 11SVC'08 6Sportpark Nieuw Zuid
    za 05-sep. 14:00fc Boshuizen 35+1SVC'08 35+1Sportpark Boshuizerkade
    za 05-sep. 14:30TAC'90 35+1SVC'08 35+4Sportpark De Verlichting
    za 05-sep. 14:00Forum Sport 35+1SVC'08 35+5Sportpark 't Loo
    za 05-sep. 14:30Sportlust '46 JO19-1SVC'08 JO19-1Sportpark Cromwijck
    za 05-sep. 11:30Forum Sport JO19-2SVC'08 JO19-2Sportpark 't Loo
    za 05-sep. 11:15HVV JO17-4SVC'08 JO17-3Sportpark De Diepput
    za 05-sep. 08:45Rijnvogels, fc JO15-1SVC'08 JO15-1Sportpark De Kooltuin
    za 05-sep. 10:15Forum Sport JO15-3SVC'08 JO15-3Sportpark 't Loo
    za 05-sep. 10:30Blauw-Zwart JO13-1SVC'08 JO13-2Sportpark Schulpwei
    za 05-sep. 14:30DoCoS VR1SVC'08 VR1Sportpark Morskwartier
    za 05-sep. 10:15ST Teylingen/Ter Leede MO17-1SVC'08 MO17-1Sportpark Roodemolen
    wo 09-sep. 19:30Hazerwoudse Boys O17-1SVC'08 O17-2Sportpark Hazerswoudse Boys
    za 12-sep. 14:15Voorschoten`97SVC'08Sportpark Adegeest
    za 12-sep. 14:30Noordwijk 4SVC'08 4Sportpark Duinwetering
    za 12-sep. 13:30Sporting Leiden 4SVC'08 6Sportpark Morsch 2
    za 12-sep. 16:15Quick Boys 10SVC'08 7Sportpark Nieuw Zuid
    za 12-sep. 14:30Wassenaar, s.v. 3SVC'08 8Sportpark Kerkehout
    za 12-sep. 14:15Voorschoten`97 35+2SVC'08 35+1Sportpark Adegeest
    za 12-sep. 11:30KSD-Marine 35+1SVC'08 35+3Sportpark Militaire Sportterreinen
    za 12-sep. 12:30RAS 35+1SVC'08 35+4Sportpark Albarda
    za 12-sep. 14:00Wilhelmus JO19-4SVC'08 JO19-2Sportpark Westvliet
    za 12-sep. 11:00FC Lisse JO17-1SVC'08 JO17-1Sportpark Ter Specke
    za 12-sep. 11:20Verburch JO17-2SVC'08 JO17-2Sportpark Verburch
    za 12-sep. 12:00WIK JO17-1SVC'08 JO17-3Sportpark Zuiderpark WIK
    za 12-sep. 12:00Wilhelmus JO15-1SVC'08 JO15-1Sportpark Westvliet
    za 12-sep. 16:00Wilhelmus JO15-4SVC'08 JO15-3Sportpark Westvliet
    za 12-sep. 15:15Zwaluwen VR2SVC'08 VR1Sportpark Zwaluwen
    za 12-sep. 10:00Duindorp sv MO15-1SVC'08 MO15-1Sportpark Duindorp

    Programma Thuis