• Namens het bestuur en de vrienden van SVC’08 bieden wij onze jeugdleden van de O17 en O19 deze lezing aan.

   

  Renee Kelder geeft drugsvoorlichting in het voortgezet onderwijs. In 2015 studeerde Renee Kelder af als  als humanistisch geestelijk verzorger aan de Universiteit voor Humanistiek. Renee is auteur van het boek parttime junkie en columnist voor het Algemeen Dagblad..

   

  Waarom lijkt de ene persoon recreatief drugs te kunnen gebruiken en raakt de ander verslaafd?. Tijdens de lezing vertelt ze over haar verslavingsverleden. Renee zal voorlezen uit eigen werk, maar ook iedereen uitnodigen om vragen te stellen.

  www.reneekelder.nl

  Tijdstip

  Dinsdag 18 februari 19:00-19:45 uur JO17 (jeugdhonk)

              Dinsdag 18 februari 20:00-20:45 uur JO19 (jeugdhonk)

  • Dus tijdens de training, je mag in trainingskleding komen.

   

  Wij vertrouwen erop dat jullie aanwezig zullen zijn.

  Namens het bestuur,

  Rob de Roo

 • Renee Kelder