• “Gretigheid geeft SVC vleugels”

    13 sep 2020 H.Z
    |
    • 0
  • Voor het 3e bekerduel kwam Houtwijk richting Oostersportpark, de ruim gevulde ziekenboeg werd gecompenseerd door de “huurlingen” Noa en Mathijs, terwijl ook Dominique zijn eerste officiële minuten ging maken. De tegenstander zag er imponerend uit, maar momenteel heeft de ploeg een uitstraling van kom maar op & binnen 5 min. lag de bal dan ook tegen de touwen, het was Noa die het net liet bollen 1-0. Even later werd Houtwijk gereduceerd tot 10 tal na eest een gele en later een rode kaart. Via Noa & Daan werd de score opgevoerd tot 3-0. vlak voor de rust was de hoofdrol voor Yari, na goed druk zetten en afjagen van de tegenstander had hij vrije doortocht en faalde niet. Na een optelsom kreeg Houtwijk nog een strafschop en werd de ruststand bepaalt op 4-1. Na de thee maakte Rick zijn opwachting na eerst een helft het 5e uit de brand geholpen te hebben, een taak die werd overgenomen door Nick Verwerper. SVC boorde al snel de laatste houtwijkse hoop de grond in een fraai puntertje van Noa gooide het duel op slot, terwijl Daan in de fase erna zijn productie opschroefde met 2 treffers waarvan 1 strafschop 7-1. Na het laatste fluitsignaal kon SVC terugkijken op weer een geslaagd avontuur, de gretigheid druipt van de ploeg af en dat is buiten een compliment waard ook een geducht wapen. Hard blijven trainen en werken naar UVS wordt de volgende uitdaging.