• Gelijkspel op het Oostersportpark

  • Donderdag 28 augustus
    Die Haghe VR1 - SVC’08 VR1

    Opstelling:
    Op goal: Charlotte
    Achterin: Michelle Den Dulk – Devon - Nace – Limei
    Middenveld: Julia - Eline – Eva Huitema
    Voorin: Melanie – Famke - Naomi

    Wissels: Luna – Bente – Laura – Eva Hoogland

    De dames van SVC verzamelen om 19:15 op het Oostersportpark en maken zich klaar voor de eerste wedstrijd van het seizoen. Vanwege festiviteiten bij Die Haghe op zaterdag 30 augustus is de wedstrijd verplaatst naar donderdagavond. Een nieuw seizoen, dus: nieuwe ronde, nieuwe kansen en een aantal nieuwe speelsters binnen de selectie van de SVC’08 vrouwen. De dames hebben lang door getraind in de zomervakantie en zijn officieel alweer twee weken aan het trainen, met genoeg wissels en mogen door wisselen (3e klasse is weer B categorie geworden) zou je zeggen dat het helemaal goed moet komen.

    De dames van SVC’08 beginnen de wedstrijd met de aftrap en een hele snelle goal. Na een combinatie op het middenveld en een steekpass van Eva Huitema op Famke, die nog een aantal meter door, weet de nieuwe spits van SVC de keepster te passeren en is het al binnen een minuut 1-0! Dit belooft veel goeds. SVC’08 weet goed te combineren en komt er in het eerste kwartier vaak uit, maar ook Die Haghe komt steeds meer in haar spel en oefent veel druk uit op de defensie van SVC’08. Na een kleine miscommunicatie achterin bij SVC weten de dames van Die Haghe ook te scoren: 1-1. Niet geheel verdiend en onnodig, dus de koppen bij elkaar en weer strijden voor de voorsprong. Het spel gaat over en weer en er zitten goede combinaties tussen bij SVC’08 maar ook Die Haghe laat zich steeds vaker voor het doel van Charlotte zien. Zo ontstaat voor rust de 1-2 … Een van de buitenspeelster van Die Haghe weet hard en hoog in de korte hoek af te drukken.

    Rust….

    (Bente, Laura, Luna komen erin)

    Met een dosis tips van onze trainer Patrick lopen de dames van SVC’08 het veld weer op, gebrand om niet te verliezen. Het spel gaat heen en weer, her en der wat rommelig maar ook mooie acties en kansen. In de 65ste minuut krijgt Laura de bal voor haar voeten, randje 16 meter en schiet raak: 2-2! Iedereen is het er over eens, wij gaan vandaag NIET verliezen. Inmiddels zijn de trainingsvelden leeg gelopen, en is de tribune helemaal vol. Dit bracht veel sfeer en ‘nog’ meer drive om de punten op het Oostersportpark te houden. In de 75ste minuut maakt Eva Hoogland haar rentree, 1 seizoen niet gevoetbald en een prachtige dochter rijker. Onder luid applaus betreed zij het veld.

    Een paar minuten later wint Famke het kopduel op de 16 meter, de bal komt hoog terug en Eva Huitema weet de bal te controleren en met een boogje over de keepster te wippen: 3-2!!!! Nu is het zaak de voorsprong vast te houden, maar nog geen minuut later gebeurt precies het zelfde aan de andere kant, een mooie boogbal over Charlotte heen… 3-3.

    De slotfase was spannend met nog een aantal kansen, maar het mocht niet baten. Uiteindelijk eindigt deze sportieve wedstrijd in 3-3. Een prima prestatie voor een eerste wedstrijd met een aantal nieuwe speelsters in ons midden!