• Functionaliteit ledenpassen/clubkaart uitgebreid

  10 feb 2020 Jaap Lolkema
  |
  • 0
 • Vanaf heden is het mogelijk om thuis of waar dan ook je clubcard op te laden via www.mijnkniponline.nl. Als je de aangegeven link opent, kun je op die site je e-mailadres invoeren waarna je op dat emailadres een mail krijgt toegezonden waarmee je je verder kunt registeren. Houdt bij het registeren je clubkaart (achterkant) bij de hand, want je moet het nummer van je kaart en je cvc code invoeren.

  Na registratie is het mogelijk om via de site je bestedingen in te zien en saldo aan de kaart toe te voegen (via Ideal). Het toegevoegde bedrag staat direct op de clubkaart. Het opladen van saldo is kosteloos.

  Na registratie kun je ook de KNIP app downloaden. Deze is beschikbaar in IOS en Android.

   

  Let op de toegezonden mail kan in de ongewenste reclame box terecht komen!!