• Een stap in de goede richting

  • Laten we beginnen bij het begin. Dit seizoen hebben we enkele veranderingen in de formatie van ons team gekend. Na het afscheid van drie giganten was het noodzakelijk om op zoek te gaan naar een nieuwe lichting spelers. Uit de schaduw staken niet zomaar voetballers de kop op: de heren R van Baaren (de enige in de familie die minder goed kan voetballen, volg vooral zijn neefje en nichtje die goede stappen in hun voetbal carrière maken) en M Stierman (wiens achternaam ironisch is, gezien hij zo elegant als een hert over het veld huppelt). Ook zijn we verheugd om onze miniatuur alcoholist M Huigen terug te verwelkomen (ja, het neefje van dat andere talent, Jack Huigen) en onze rode stofzuiger, ook wel bekend als Henry, O de Roode.

    Een mooi team voor het nieuwe seizoen.

    Na het huwelijk van onze coach, die met de noorderzon vertrok, heeft niemand meer iets van hem vernomen. Er gaat het gerucht dat hij aan het scouten is in Antarctica. Hierdoor viel de zware taak van het in goede banen leiden van de jongens op de schouders van Nol en Oos, die alles zondagavond strak gepland hadden. Geen vuiltje aan de lucht zou je denken, maar helaas werd hun planning enkele uren voor aanvang verstoord door vier afmeldingen. Dit leidde tot een ware telefooncentrale, omdat veel mensen graag wilden meedoen.
    Helaas moesten ze vanwege strenge eisen enkele mensen teleurstellen. Maar gelukkig melden twee oudgedienden zich aan, haastig gewapend met hun kledingtas, om ons te komen ondersteunen. Ook kon Thomas van Amerongen nog een gaatje in zijn drukke agenda vinden om de jongens te helpen. Bedankt, heren!

    Met een goede selectie maakten we een strijdplan en gingen gemotiveerd het veld op. Zoals gewoonlijk tikte Arnold bij het betreden van het veld een kruisje, gevolgd door een sprint naar de middenstip. Helaas pakte dat laatste niet goed uit en moest hij geblesseerd het veld verlaten. Thomas van Amerongen kwam in zijn plaats.

    De wedstrijd begon en al snel was duidelijk dat dit voor de supporters een leuke wedstrijd zou worden. Het ging behoorlijk gelijkop. SVC vond controle op het veld en stond positioneel sterk, waardoor Forum sport het moeilijk had om door te breken. Na enkele gemiste pogingen van SVC wist Jesse met een fraaie steekpass Tim weg te sturen, die met een mooie boogbal over de keeper het net raakte: 1-0 voor SVC.

    Helaas leek SVC even in slaap te zijn gevallen en gaf de laatste man een dieptepass op de spits, die kalm bleef en zorgde voor 1-1 op het scorebord. Wat SVC in de eerste 35 minuten sterk maakte, zorgde nu voor problemen. De organisatie verdween, wat leidde tot meerdere gevaarlijke momenten voor Forum sport. De scheidsrechter floot voor het einde van de eerste helft.

    In de rust hield trainer Nol7Nol zijn donderspeech en kwam SVC weer gemotiveerd het veld op.

    Dat bleek al snel! Na een goede actie belandde de bal op de lat van Forusport. Enkele momenten later zag Geerten de loopactie van Oos en gaf hem de bal in de loop. De bal viel tussen Oos en de keeper van Forum sport in. Tot ieders verbazing was Oos net iets sneller bij de bal, tikte deze langs de keeper en rondde zakelijk af: 2-1.

    Enkele momenten later was SVC echter niet scherp genoeg, waardoor de spits alle tijd kreeg om de bal in de hoek te werken: 2-2. SVC ging niet bij de pakken neerzitten en kreeg meerdere kansen, die helaas niet benut werden. Een duidelijke penalty werd bovendien niet toegekend. Zoals vaak het geval is, als de ene kant niet scoort, gaat de bal aan de andere kant er vaak wel in. Na een slecht weggewerkte corner volgde een tweede voorzet die vrij kon worden ingekopt: 2-3.

    Daarop volgden nog een aantal kansen aan beide kanten, maar met weinig succes. Zo eindigde het in een verliespot, maar toch met een stap in de goede richting.