• SVC'08 5

  • SVC'08 5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    Naam
    Berg, Thijs van der
    Besseling, Berend
    Boon, Jelle
    Daqiq, Siawash
    Hoppenbrouwers, Joost
    Koning, Mauricio de
    Kruijff, Chris de
    Noordhof, Roel
    Schelfaut, Daan
    Stam, Rens
    Verwee, Hervé

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingen

    Geen informatie

  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1RKAVV 5151311601440
    2SEV 5161240641440
    3Graaf W II VAC 3151041542534
    4SVC'08 5141022521932
    5Oliveo 7161015603131
    6REMO 4197210524323
    7Vredenburch 615609364318
    8Forum Sport 7175210467117
    9Haagse Hout 4174310224815
    10Werve, Te 2154011234712
    11SEV 4163211204611
    12DVC 2171115221104
  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Programma

    WedstrijddatumAanvangstijdThuisteamUitteamDetails
    za 20-apr.10:00Haagse Hout 4Forum Sport 7
    za 20-apr.13:00Werve, Te 2REMO 4
    za 20-apr.14:00SVC'08 5SEV 5
    za 20-apr.14:00RKAVV 5DVC 2
    za 20-apr.15:00SEV 4Oliveo 7
    za 20-apr.16:45Graaf W II VAC 3Vredenburch 6