• SVC'08 1

  • Team indeling
    NaamFunctie
    Alparslan, SaidMiddenvelder
    Bos, PatrickVerdediger
    Bruin, Jordy deVerdediger
    Jong, Matthijs deVerdediger
    Knoester, Pepijn
    Lammerding, OwenDoelverdediger
    Markering, Bart
    Massaoudi, YoussefVerdediger
    Meer, Jeffrey vdVerdediger
    Oort, DaveyDoelverdediger
    Roosberg, RonaldVerdediger
    Water, Gino van deMiddenvelder

    Er zijn 12 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf
    NaamFunctie
    Mooyman, TeunTeammanager
    Oosterbaan, MauriceVerzorger
    Taib, Mohamed AyoubAssistent-scheidsrechter(club)

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Poulestand 2e Klasse C
    TeamGSGWGLVLVTPT
    Vitesse Delft 1550015515
    DSO 154019312
    Westlandia 153117910
    UVS 14301829
    HVC'10 142111187
    RCL 152121087
    SVC'08 14202546
    DoCoS 152039106
    Berkel 14112364
    Kagia 14103293
    Soccer Boys 1510410153
    Werve, Te 151045103
    Van Nispen 15104493
  • Uitslagen 2e Klasse C afgelopen zaterdag

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    za 23-okt.Vitesse Delft 1SVC'08 11 - 0
    za 23-okt.RCL 1Kagia 13 - 0
    za 23-okt.DoCoS 1Soccer Boys 15 - 1
    za 23-okt.Werve, Te 1Berkel 11 - 0
    za 23-okt.Van Nispen 1UVS 10 - 2
    za 23-okt.Westlandia 1DSO 11 - 0
  • Wedstrijd programma 2e klasse C
    WedstrijddatumAanvangstijdThuisteamUitteamDetails
    za 30-okt.14:30Soccer Boys 1Westlandia 1
    za 30-okt.14:30Berkel 1Van Nispen 1
    za 30-okt.14:30DSO 1SVC'08 1
    za 30-okt.14:30Vitesse Delft 1HVC'10 1
    za 30-okt.14:30UVS 1RCL 1
    za 30-okt.14:30Kagia 1DoCoS 1
  • Pouleuitslagen Beker

    Geen informatie

  • Poulestand Beker
    TeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    Nieuwenhoorn 1320110646
    Nootdorp 132018446
    SVC'08 132016606
    Sparta (AV) 13003210-80
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    DSO 1

    VS

    SVC'08 1

    30 oktober 202114:30 uur
    Sportpark Bentwoud veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    SVC'08 1

    0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

    1,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd