Wedstrijdprogramma
SVC'08
Print

Wedstrijdprogramma

A = Anders, B = Beker, C = Competitie, V = Vriendschappelijk

Woensdag 23 januari 2019

Wedstr. Thuisteam Uitteam Official Locatie Veld
V 18:30 SVC'08 JO12-2 SVC'08 JO11-2 Veld 1AB

Zaterdag 26 januari 2019

Wedstr. Thuisteam Uitteam Official Locatie Veld
C 14:30 SVC'08 1 VELO 1 J. (Jeroen) Noordhoek Veld 1
V 12:00 Quick Steps 2 SVC'08 2
C 12:00 Ariston'80 3 SVC'08 3 Sportpark TU - Delft (Del...
C 13:00 SVC'08 4 DWO 6 R.B. (Ron) van Baaren Veld 3
C 12:00 RVC Celeritas 3 SVC'08 5 Sportpark Prinses Irene (...
C 13:00 SVC'08 6 KSD-Marine 3 M.N. (Martin) Zonderop Veld 2
C 15:00 DWO 8 SVC'08 7 Sportpark DWO (Zoetermeer...
C 15:00 Scheveningen 6 SVC'08 8 Sportpark Houtrust ('s-gr...
C 13:30 VUC 2 SVC'08 9 G. (Gert-Jan) van Ast Sportpark VUC ('s-gravenh...
C 15:00 SVC'08 VE1 Semper Altius VE1 S.B. (Sjoerd) Visser Veld 3
C 15:00 SVC'08 VE2 FC Lisse VE1 A. (Aniel) Bangoer Veld 4
C 12:00 TAC'90 VE2 SVC'08 VE3 Sportpark De Verlichting ...
C 14:30 Semper Altius VE4 SVC'08 VE4 Sportpark Hoekpolder (Rij...
C 13:00 SVC'08 VR1 Blauw-Zwart VR1 L.H. (Leo) van Teylingen Veld 4
C 15:00 SVC'08 VR2 KMD VR2 DYS (Diego) van der Veen Veld 2
C 15:00 DSO JO19-3 SVC'08 JO19-2 Sportpark Bentwoud (Benth...
V 11:00 SVC'08 JO17-1 Katwijk JO17-1 Veld 2
C 11:15 SVC'08 JO17-2 Wilhelmus JO17-3 Veld 2
C 08:45 Forum Sport JO17-5 SVC'08 JO17-3 Sportpark 't Loo (Voorbur...
C 11:30 SVC'08 JO15-2 TOGB JO15-7 G.G. (Gerard) Dekker Veld 1
C 09:45 SVC'08 JO15-3 FC Lisse JO15-4 P.J.M. (Peter) van Dissel Veld 3
C 09:45 SVC'08 JO15-4 VUC JO15-3 D.J. (Durk) Bosma Veld 4
C 12:30 ADO Den Haag JO13-2M SVC'08 JO13-1 K. (Kai) Huisman Sportpark Houtrust ('s-gr...
C 13:45 SJZ JO13-2 SVC'08 JO13-2 Sportpark Haasbroek (Zoet...
C 09:00 Woubrugge JO12-1 SVC'08 JO12-1 Sportpark Bateweg Noord (...
C 09:45 SVC'08 JO12-2 SVH JO12-2 Veld 2AB
C 08:30 SVC'08 JO12-3 Wippolder JO12-3 Veld 2AB
C 09:30 Laakkwartier JO11-1 SVC'08 JO11-1 Sportpark Laakkwartier ('...
C 08:30 DHL JO11-1 SVC'08 JO11-2 Sportpark DHL (Delft)
C 10:00 SVC'08 JO11-3 Teylingen JO11-1 Veld 1CD
C 12:15 RKDEO JO10-1 SVC'08 JO10-1 Sportpark Centrum (Nootdo...
C 10:00 SVC'08 JO10-2 HBS JO10-4 Veld 2D
C 08:30 SVC'08 JO10-3 SV Leidschenveen JO10-4 Veld 4C
C 08:30 Berkel JO10-5 SVC'08 JO10-4 Sportpark Het Hoge Land B...
C 10:00 SVC'08 JO10-5 Wilhelmus JO10-6 Veld 2C
C 08:30 SVC'08 JO9-1 GDA JO9-1 Veld 2
C 09:00 REMO JO9-2 SVC'08 JO9-2 Sportpark De Verademing (...
C 08:30 Zoetermeer, fc JO9-4 SVC'08 JO9-3 Sportpark FC Zoetermeer (...
C 08:30 SVC'08 JO9-5 RKAVV, JO9-4M Veld 4B
C 08:30 SVC'08 JO8-1 Blauw-Zwart JO8-1 Veld 4A
C 08:30 SVC'08 JO8-2 RKDEO JO8-2 Veld 4
C 09:30 SVC'08 JO8-3 SVC'08 JO8-3 Sportpark De Roggewoning ...
C 10:00 ROAC JO7-1 SVC'08 JO7-1 Sportpark Hertogspark (Ri...
C 10:45 Forum Sport JO7-2 SVC'08 JO7-2 Sportpark 't Loo (Voorbur...
C 08:30 SVC'08 MO13-1 Quick Boys MO13-3 Veld 1
C 12:00 Naaldwijk MO15-1 SVC'08 MO15-1 Sportpark De Hoge Bomen N...
C 10:00 SVC'08 MO11-1 LYRA MO11-1 Veld 1
C 10:00 SVC'08 MO11-1 ARC MO11-2 Veld 1AB

Vrijdag 1 februari 2019

Wedstr. Thuisteam Uitteam Official Locatie Veld
C 20:00 SVC'08 Zaal 1 Voorschoten`97 1 W. (Willem) van Gool Leidschenveen (Den Haag) ... Leidschenveen veld 1

Zaterdag 2 februari 2019

Wedstr. Thuisteam Uitteam Official Locatie Veld
C 14:30 Te Werve SVC'08 1 Sportpark Vredenburch (Ri...
V 11:15 SVC'08 2 HVC'10 2 Veld 1
C 15:00 SVC'08 3 DVC 2 M.W. (Mark) Fokker Veld 1
C 14:30 Blauw-Zwart 3 SVC'08 4 Sportpark Schulpwei (Wass...
C 13:00 SVC'08 5 Vitesse Delft 4 R.B. (Ron) van Baaren Veld 3
C 13:15 Oosterheem 5 SVC'08 6 Sportpark Buytenpark Zoet...
C 11:00 SVC'08 7 Forum Sport 9 G.G. (Gerard) Dekker Veld 2
C 15:00 SVC'08 8 DSVP 7 H. (Hans) van der Pot Veld 2
C 13:00 SVC'08 9 KMD 6 M.N. (Martin) Zonderop Veld 2
C 14:30 TAC'90 VE1 SVC'08 VE1 Sportpark De Verlichting ...
C 12:45 Jodan Boys, de VE1 SVC'08 VE2 Sportpark Oosterwei (Goud...
C 15:00 SVC'08 VE3 FC 's-Gravenzande VE1 A. (Aniel) Bangoer Veld 4
C 13:00 SVC'08 VE4 Forum Sport VE2 L.H. (Leo) van Teylingen Veld 4
C 13:00 FC Lisse VR1 SVC'08 VR1 Sportpark Ter Specke (Lis...
C 13:00 SVC'08 JO19-2 DWO JO19-3 J.H.L. (Jamey) van Beugen Veld 1
C 15:00 SVC'08 JO17-2 RKDEO JO17-3 W.M. (Wim) van Zaanen Veld 3
C 15:00 Blauw-Zwart JO17-3 SVC'08 JO17-3 Sportpark Schulpwei (Wass...
C 11:30 ASC JO15-2 SVC'08 JO15-2 Sportpark Overveer (Oegst...
C 09:45 SVC'08 JO15-3 Meerburg JO15-6 DYS (Diego) van der Veen Veld 3
C 11:30 SVC'08 JO15-4 RAS JO15-3 R. (Richard) van der Harst Veld 3
C 11:30 SVC'08 JO13-1 DUNO JO13-1 J.H.L. (Jamey) van Beugen Veld 4
C 08:45 FC Lisse JO13-3 SVC'08 JO13-2 Sportpark Ter Specke (Lis...
C 12:00 ASC JO12-1 SVC'08 JO12-1 Sportpark Overveer (Oegst...
C 09:50 SVC'08 JO12-2 Verburch JO12-2 Veld 1AB
C 08:30 SVC'08 JO12-3 Quick Boys JO12-3 Veld 1AB
C 08:30 SVC'08 JO11-1 Blauw-Zwart JO11-1 Veld 2AB
C 09:45 DSO JO11-3 SVC'08 JO11-2 Sportpark Bentwoud (Benth...
C 09:45 Stompwijk'92 JO11-3 SVC'08 JO11-3 Sportpark Meerhorst (Leid...
C 09:30 Wilhelmus JO10-1 SVC'08 JO10-1 Sportpark Westvliet ('s-g...
C 09:45 WIK JO10-1 SVC'08 JO10-2 Sportpark Zuiderpark WIK ...
C 08:30 SVC'08 JO10-3 Vredenburch JO10-1 Veld 1C
C 09:45 SVC'08 JO10-4 DHL JO10-5 Veld 2D
C 08:30 Nootdorp JO10-5 SVC'08 JO10-5 Sportpark 's-Gravenhout (...
C 09:45 SVC'08 JO9-1 FC 's-Gravenzande JO9-1 Veld 1D
C 09:45 SVC'08 JO9-2 Scheveningen JO9-3 Veld 2C
C 08:30 SVC'08 JO9-3 SJZ JO9-3 Veld 2D
C 09:00 Leidschenveen JO9-7M SVC'08 JO9-5 Sportpark Leidschenveen (...
C 09:30 Graaf W II VAC JO8-1 SVC'08 JO8-1 Sportpark De Roggewoning ...
C 09:00 SV Leidschenveen JO8-5 SVC'08 JO8-3 Sportpark Leidschenveen (...
C 08:30 SVC'08 JO7-1 Voorschoten`97 JO7-1 Veld 1D
C 08:30 SVC'08 JO7-2 VUC JO7-1 Veld 2C
C 09:45 SVC'08 MO13-1 FC Oegstgeest MO13-1 Afgeschermd Veld 4
C 11:30 Zoetermeer, fc MO15-1 SVC'08 MO15-1 Sportpark FC Zoetermeer (...
C 08:30 SJZ MO11-1 SVC'08 MO11-1 Sportpark Haasbroek (Zoet...

Maandag 4 februari 2019

Wedstr. Thuisteam Uitteam Official Locatie Veld
C 21:00 Forum Sport 2 SVC'08 Zaal 1 Leidschenveen (Den Haag) ...

Zaterdag 9 februari 2019

Wedstr. Thuisteam Uitteam Official Locatie Veld
C 14:30 SVC'08 1 Voorschoten`97 1 Veld 1
C 12:00 SVC'08 2 DSO 2 Veld 1
C 15:00 Concordia 1 SVC'08 3 Sportpark Concordia (Delf...
C 13:00 SVC'08 4 Zoetermeer, fc 2 R.B. (Ron) van Baaren Veld 3
C 15:30 Nootdorp 5 SVC'08 5 Sportpark 's-Gravenhout (...
C 12:45 SVC'08 6 Blauw-Zwart 6 M.N. (Martin) Zonderop Veld 4
C 15:00 RKAVV 3 SVC'08 7 Sportpark Kastelenring (L...
C 15:45 RKDEO 1 ZA SVC'08 8 Sportpark Centrum (Nootdo...
C 13:00 Wilhelmus 5 SVC'08 9 Sportpark Westvliet ('s-g...
C 15:00 SVC'08 VE1 DSVP VE1 S.B. (Sjoerd) Visser Veld 3
C 15:00 SVC'08 VE2 fc Boshuizen VE1 A. (Aniel) Bangoer Veld 4
C 12:00 TAC'90 VE3 SVC'08 VE3 Sportpark De Verlichting ...
C 13:00 KSD-Marine VE1 SVC'08 VE4 Sportpark Militaire Sport...
C 13:15 SVC'08 VR1 Zevenhoven VR2 S. (Simon) Roeleveld Veld 2
C 12:45 KMD VR2 SVC'08 VR2 Sportpark KMD (Wateringen...
C 15:15 SVC'08 JO19-1 ASC JO19-1 Veld 2
C 15:00 DSVP JO19-2 SVC'08 JO19-2 Sportpark De Groene Wijdt...
C 10:15 FC Oegstgeest JO17-1 SVC'08 JO17-1 Sportpark De Voscuyl Oegs...
C 13:00 HVV JO17-3 SVC'08 JO17-2 Sportpark De Diepput ('s-...
C 11:15 SVC'08 JO17-3 DSO JO17-6 J.H.L. (Jamey) van Beugen Veld 3
C 10:00 SVC'08 JO15-1 SJC JO15-1 J. (Joel) Meijer Veld 1
C 11:35 SVC'08 JO15-2 GSC ESDO JO15-2 DYS (Diego) van der Veen Veld 2
C 12:30 Valken'68 JO15-2 SVC'08 JO15-3 Sportpark 't Duyfrak (Val...
C 15:20 Graaf W II VAC JO15-4 SVC'08 JO15-4 Sportpark De Roggewoning ...
C 10:00 VVSB JO13-1 SVC'08 JO13-1 Sportpark De Boekhorst (N...
C 09:45 SVC'08 JO13-2 DOSR JO13-2 R. (Remco) Stam Veld 3
C 08:30 SVC'08 JO12-1 Alphense Boys JO12-2 Veld 2
C 08:30 Westlandia JO12-2 SVC'08 JO12-2 Sportpark De Hoge Bomen W...
C 08:30 Voorschoten`97 JO12-7 SVC'08 JO12-3 Sportpark Adegeest (Voors...
C 09:00 RKAVV JO11-1 SVC'08 JO11-1 Sportpark Kastelenring (L...
C 09:45 SVC'08 JO11-2 DSVP JO11-1 Veld 4
C 08:30 SVC'08 JO11-3 Rijnsburgse Boys JO11-5 Veld 1
C 08:30 SVC'08 JO10-1 Oliveo JO10-1 Veld 1
C 09:45 SVC'08 JO10-2 Graaf W II VAC JO10-5 Veld 4
C 09:30 ASC JO10-3 SVC'08 JO10-3 Sportpark Overveer (Oegst...
C 09:45 Graaf W II VAC JO10-6 SVC'08 JO10-4 Sportpark De Roggewoning ...
C 09:45 SVC'08 JO10-5 RKDEO JO10-7 Veld 4
C 09:45 DUNO JO9-1 SVC'08 JO9-1 Sportpark Haagsche Dynami...
C 09:30 HVV JO9-8 SVC'08 JO9-2 Sportpark De Diepput ('s-...
C 09:30 Voorschoten`97 JO9-4 SVC'08 JO9-3 Sportpark Adegeest (Voors...
C 08:30 SVC'08 JO9-5 DWO JO9-3M Veld 4
C 08:30 SVC'08 JO8-1 GSC ESDO JO8-1 Veld 1
C 08:30 SVC'08 JO8-2 FC Lisse JO8-3 Veld 2
C 08:30 SVC'08 JO8-3 SEV JO8-3 Veld 2
C 08:30 DoCoS JO7-1 SVC'08 JO7-1 Sportpark Morskwartier (L...
C 08:30 Oosterheem JO7-1 SVC'08 JO7-2 Sportpark Buytenpark Zoet...
C 10:00 S.V. Kickers'69 MO13-1 SVC'08 MO13-1 Sportpark Kickers '69 (Le...
C 10:00 SVC'08 MO15-1 Quick MO15-1 G.G. (Gerard) Dekker Veld 2
C 11:15 SVC'08 MO11-1 FC Oegstgeest MO11-3 Veld 4

Maandag 11 februari 2019

Wedstr. Thuisteam Uitteam Official Locatie Veld
C 22:00 SVC'08 Zaal 1 Lugdunum 12 Overbosch (Den Haag) ('s-... Overbosch veld 1

Recente Uitslagen

15-12 DSO 1 - SVC'08 1 4-1
19-01 SVC'08 VE3 - DUNO VE1 2-3
19-01 VUC 1 - SVC'08 6 2-1
19-01 SVC'08 5 - HVV Hercules Den Haag 3 7-5
19-01 Semper Altius VE1 - SVC'08 VE1 6-2
19-01 SVC'08 JO12-1 - Nieuwerkerk JO12-1 2-2
18-01 Sporting Leiden 4 - SVC'08 1 11-6
12-01 SVC'08 8 - DSO 13 4-2
12-01 Wanica Star 3 - SVC'08 5 4-6
12-01 SVC'08 JO12-1 - Quick Boys JO12-1 11-3
Meer uitslagen

Hoofdsponsor

Jeugdsponsor

Sponsors

EVE maatvoeringINGEigendaal & van RomondtTK TrainingskampenTheo's busreizenKika KInderen KAnkervrijBeltonaZarautzDe Rijk magazijninrichting
Zuurmond WoninginrichingNotariskantoor Ellens & LentzeKoop bij de sponsors van SVC'08ASTA CasinoCafé De RenbaanHG HuizenbeheerBoeg NauticEsso ScheveningenDe Lens