Voorjaarsindelingen 2018 - 2019
SVC'08
Print

Voorjaarsindelingen 2018 - 2019
Laatst bijgewerkt op: 16-01-2019 om: 20:04.

vv SVC'08 - Indelingen voorjaarscompetitie 2018-2019
   
Junioren 1e klasse 3
1Voorschoten'97 JO19-214:15
2Rijnsb.Boys JO19-113:00
3ASC JO19-114:30
4VCS JO19-114:30
5DoCoS JO19-112:15
6HBS JO19-213:45
8Die Haghe JO19-112:30
9SVC'08 JO19-113:00
10Quick JO19-212:15
11Wilhelmus JO19-115:00
12Meerburg JO19-111:30

Junioren 3e klasse 4
1Quick Boys JO19-414:00
2SVC'08 JO19-215:00
3Forum Sport JO19-412:45
4Haagse Hout JO19-114:00
5RKDEO JO19-516:00
6RKAVV JO19-213:30
7DWO JO19-315:00
8DSVP JO19-215:00
9SEV JO19-112:00
10Rijnsb.Boys JO19-214:30
11HVV JO19-519:00
12DSO JO19-315:00

   
Junioren 1e klasse 1 (PP)
1Olympia JO17-112:45
2LYRA JO17-112:00
3Verburch JO17-111:00
4SVC'08 JO17-111:00
5DHC JO17-215:00
6Haastrecht JO17-112:30
7Nootdorp JO17-113:00
8ASC JO17-112:15
9Westlandia JO17-211:30
10FC Oegstgeest JO17-110:00
11Katwijk JO17-112:00
12Schoonhoven JO17-111:00

Junioren 3e klasse 2
1svWassenaar JO17-110:00
2Vredenburch JO17-212:15
3SVC'08 JO17-215:00
4Forum Sport JO17-310:15
5Quick JO17-415:00
6RKAVV JO17-211:30
7Voorschoten'97 JO17-314:15
8Rijnsb.Boys JO17-210:00
9HVV JO17-316:30
10Gr.WII VAC JO17-214:30
11Wilhelmus JO17-314:30
12RKDEO JO17-315:00

   
Junioren 5e klasse 8
1HVV JO17-615:15
2DSO JO17-615:00
3VELO JO17-612:30
4Blauw-Zwart JO17-315:00
6RKAVV JO17-314:30
7DWO JO17-515:00
8SVC'08 JO17-311:00
9Forum Sport JO17-513:00
10Gr.WII VAC JO17-316:45
11Foreholte JO17-713:15
12Quick JO17-512:15

Junioren 1e klasse 6
1Wilhelmus JO15-210:30
2Leidschenveen JO15-112:30
3Concordia JO15-210:00
4SJC JO15-110:00
5DoCoS JO15-112:15
6Vitesse Delft JO15-109:00
7Nootdorp JO15-209:45
8Die Haghe JO15-110:30
9ADO Den Haag JO15-2M14:30
10SVC'08 JO15-109:45
11DOSR JO15-113:00
12Sportclub Monster JO15-110:30

   
Junioren 3e klasse 5
1GSC ESDO JO15-212:15
2TOGB JO15-711:30
3ASC JO15-212:15
4Naaldwijk JO15-110:00
5Meerburg JO15-312:45
6Oliveo JO15-413:15
7SEP JO15-113:00
8Nieuwenhoorn JO15-211:30
9Schipluiden JO15-212:30
10FC 's-Gravenzande JO15-209:00
12SVC'08 JO15-211:00

Junioren 5e klasse 04
1Foreholte JO15-410:00
2Rijnsb.Boys JO15-410:30
3SVC'08 JO15-309:45
4Blauw-Zwart JO15-312:00
5Haz. Boys JO15-212:00
6FC Oegstgeest JO15-409:00
7Voorschoten'97 JO15-610:30
8Stompwijk JO15-211:00
9Valken'68 JO15-213:00
10SJZ JO15-210:30
11FC Lisse JO15-410:00
12Meerburg JO15-614:15

   
Junioren 6e klasse 09
1SEV JO15-209:00
2Forum Sport JO15-612:00
3SVC'08 JO15-411:00
4Scheveningen JO15-409:00
5Wilhelmus JO15-914:30
6RKAVV JO15-412:30
7Den Hoorn JO15-810:00
8FC 's-Gravenzande JO15-410:30
9Gr.WII VAC JO15-415:00
10DWO JO15-611:15
11VUC JO15-310:15
12RAS JO15-310:00

Pupillen 1e klasse 6
1SJZ JO13-110:30
2SVC'08 JO13-111:00
3VEP JO13-110:00
4ESTO JO13-112:15
5Rijnsb.Boys JO13-110:00
6Wilhelmus JO13-314:30
7DUNO JO13-109:45
8VVSB JO13-110:00
9ASC JO13-109:45
10Kagia JO13-110:15
11Voorschoten'97 JO13-110:30
12ADO Den Haag JO13-2M12:30

   
Pupillen 5e klasse 7
1DoCoS JO13-210:00
2FC Lisse JO13-308:45
3MMO JO13-1G11:00
4Gr.WII VAC JO13-411:30
5Foreholte JO13-3G08:30
6DOSR JO13-213:00
7SVC'08 JO13-208:30
8SEV JO13-209:00
10SJZ JO13-210:30
11FC Oegstgeest JO13-210:00
12Valken'68 JO13-208:45

Pupillen 1e klasse 2
1Teylingen JO12-108:45
2Alphense Boys JO12-209:00
3DHL JO12-111:30
4ASC JO12-110:45
5FC Lisse JO12-111:30
6Foreholte JO12-110:00
7DSO JO12-209:45
8SVC'08 JO12-108:30
9Woubrugge JO12-108:30
10FC Oegstgeest JO12-110:00
11Ter Leede JO12-109:45
12BSC '68 JO12-110:00

   
Pupillen 3e klasse 5
1DUNO JO12-109:45
2Vredenburch JO12-308:30
3SVC'08 JO12-209:45
4DHL JO12-210:00
5Voorschoten'97 JO12-411:00
6HVV JO12-310:30
7Scheveningen JO12-209:30
8TAC'90 JO12-111:00
9Westlandia JO12-208:30
10HBS JO12-309:30
11SVH JO12-210:30
12Verburch JO12-208:30

Pupillen 4e klasse 6
1Leidschenveen JO12-309:00
2HVV JO12-510:30
3SVC'08 JO12-308:30
4BSC '68 JO12-310:00
5Meerburg JO12-4G12:15
6Gr.WII VAC JO12-611:30
7Forum Sport JO12-409:30
8DWO JO12-511:15
9Voorschoten'97 JO12-708:30
10Wilhelmus JO12-314:30
11Wippolder JO12-310:00
12Quick Boys JO12-309:30

   
Pupillen 1e klasse 4
1Laakkwart. JO11-109:00
2HVV JO11-209:30
3VUC JO11-110:15
4Voorschoten'97 JO11-309:30
5SVC'08 JO11-108:30
6Meerburg JO11-2G09:45
7Gr.WII VAC JO11-210:00
8DSO JO11-208:30
9Forum Sport JO11-209:30
10Blauw-Zwart JO11-109:00
11RKAVV JO11-109:00
12Quick JO11-208:30

Pupillen 1e klasse 5
1DWO JO11-108:30
2DSVP JO11-109:45
3Nootdorp JO11-109:45
4DSO JO11-309:45
5Wippolder JO11-110:00
6HVV JO11-309:30
7Leidschenveen JO11-209:00
8SVC'08 JO11-209:45
9DHL JO11-110:00
10SEP JO11-110:30
11Soccer Boys JO11-108:45
12Zoetermeer JO11-108:30

   
Pupillen 6e klasse 1
1Foreholte JO11-311:15
2HVV JO11-608:30
3Blauw-Zwart JO11-410:00
4Rijnsb.Boys JO11-509:45
5Stompwijk JO11-309:45
6Rijnvogels JO11-310:00
7Teylingen JO11-108:45
8Alphen JO11-410:30
9SJC JO11-308:30
10SVC'08 JO11-308:30
11Voorschoten'97 JO11-610:30
12Meerburg JO11-716:00

Pupillen Hoofdklasse C
1Leidschenveen JO10-111:30
2Oliveo JO10-111:30
3HBS JO10-109:30
4Wilhelmus JO10-109:30
5HVV JO10-111:30
6RCL JO10-111:30
7TOGB JO10-210:00
8SVC'08 JO10-108:30
9RKDEO JO10-110:30
10Gr.WII VAC JO10-109:45
11Zoetermeer JO10-109:30
12Hercules JO10-110:00

   
Pupillen 2e klasse 08
1RKAVV JO10-311:30
2Leidschenveen JO10-310:15
3Gr.WII VAC JO10-508:30
4VELO JO10-510:00
5Erasmus JO10-208:45
6WIK JO10-109:30
7Laakkwart. JO10-313:30
8HBS JO10-409:30
9SVC'08 JO10-209:45
10HVV JO10-511:30
11Semper Altius JO10-109:00
12REMO JO10-112:00

Pupillen 3e klasse 03
1HVV JO10-411:30
2SEV JO10-211:00
3SVC'08 JO10-308:30
4Wilhelmus JO10-409:45
5Gr.WII VAC JO10-409:45
6DWO JO10-310:00
7DSO JO10-409:45
8RKDEO JO10-410:30
9ASC JO10-309:30
10Voorschoten'97 JO10-409:30
11Leidschenveen JO10-409:00
12Vredenburch JO10-110:00

   
Pupillen 4e klasse 13
1Nootdorp JO10-409:45
2SVC'08 JO10-409:45
3RKDEO JO10-809:30
4Wilhelmus JO10-708:30
5Concordia JO10-610:00
6Zoetermeer JO10-509:30
7DHL JO10-509:45
8Gr.WII VAC JO10-608:30
9Forum Sport JO10-308:30
10Wippolder JO10-409:00
11Oliveo JO10-509:00
12Berkel JO10-508:30

Pupillen 4e klasse 04
1RKDEO JO10-708:30
2Wilhelmus JO10-608:30
3Nootdorp JO10-508:30
4Oosterheem JO10-109:30
5RKAVV JO10-410:00
6Forum Sport JO10-609:30
7DWO JO10-508:30
8svWassenaar JO10-309:00
9HVV JO10-712:30
10Gr.WII VAC JO10-709:45
11VUC JO10-310:00
12SVC'08 JO10-509:45

   
Pupillen Hoofdklasse D
1GSC ESDO JO9-109:45
2RAS JO9-109:30
3HVV JO9-210:30
4GDA JO9-110:00
5KMD JO9-109:45
6SVC'08 JO9-108:30
7DUNO JO9-109:45
8VELO JO9-208:45
9FC 's-Gravenzande JO9-108:30
10FC 's-Gravenzande JO9-209:30
11SVH JO9-109:00
12Leidschenveen JO9-110:15

Pupillen 5e klasse 7
1DUNO JO9-309:45
2RAS JO9-208:30
3SEV JO9-209:00
4SVC'08 JO9-209:45
5Gr.WII VAC JO9-510:30
6REMO JO9-209:00
7HBS JO9-408:30
8Scheveningen JO9-309:30
9Duindorp sv JO9-110:00
10HVV JO9-809:30
11Forum Sport JO9-409:45
12Vredenburch JO9-308:30

   
Pupillen 6e klasse 05
1Zoetermeer JO9-409:30
2Nootdorp JO9-508:30
3Meerburg JO9-3G09:30
4RKDEO JO9-810:30
5SVC'08 JO9-308:30
6Wippolder JO9-209:00
7Blauw-Zwart JO9-310:00
8VUC JO9-3G09:00
9FC Oegstgeest JO9-809:00
10SJZ JO9-309:00
11Voorschoten'97 JO9-409:30
12Wilhelmus JO9-711:00

Pupillen 10e klasse 6 (meisjes)
1Laakkwartier JO9-4M09:00
2RKAVV JO9-4M09:00
3SVC'08 JO9-5M08:30
4DWO JO9-3M08:30
5GDA JO9-3M09:30
6Leidschenveen JO9-7M08:30

   
Pupillen Hoofdklasse 09
1HVV JO8-209:30
2Blauw-Zwart JO8-109:00
3SVC'08 JO8-108:30
4GSC ESDO JO8-109:45
5Quick JO8-208:30
6Gr.WII VAC JO8-109:30

Pupillen 1e klasse 6
1HVV JO8-408:30
2Forum Sport JO8-208:30
3Laakkwart. JO8-109:00
4FC Lisse JO8-308:45
6Leidschenveen JO8-110:15
7RKDEO JO8-208:30
8BSC '68 JO8-108:30
9Quick Boys JO8-509:30
10SVC'08 JO8-208:30
11RKAVV JO8-110:15
12SEV JO8-109:45

   
Pupillen 4e klasse 03
1Leidschenveen JO8-508:30
2Oliveo JO8-309:00
3Gr.WII VAC JO8-508:30
4Oosterheem JO8-208:30
5SEV JO8-309:00
6DVC JO8-108:30
7RKDEO JO8-611:30
8Nootdorp JO8-308:30
9Concordia JO8-412:15
10HVV JO8-508:30
11SVC'08 JO8-308:30
12Forum Sport JO8-508:30

Pupillen 1e klasse 06
1Voorschoten'97 JO7-108:30
2DoCoS JO7-108:30
3DWO JO7-108:30
4Altior JO7-109:00
5SVC'08 JO7-108:30
6ROAC JO7-110:00

   
Pupillen 1e klasse 13
1VUC JO7-109:00
2Oosterheem JO7-108:30
3Leidschenveen JO7-208:30
4ROAC JO7-210:00
5SVC'08 JO7-208:30
6Forum Sport JO7-209:00

Meiden Hoofdklasse 1
1DSVP MO15-115:00
2Quick MO15-111:15
3Die Haghe MO15-112:30
4Zoetermeer MO15-112:00
6FC Oegstgeest MO15-110:00
7Forum Sport MO15-111:00
8SVC'08 MO15-109:45
9Naaldwijk MO15-112:00
10BSC '68 MO15-110:45
11RKAVV MO15-110:30
12Katwijk MO15-110:30

   
Meiden 2e klasse 1
1SVC'08 MO13-108:30
2Haagse Hout MO13-110:00
3Leidschenveen MO13-111:30
4Hillegom sv MO13-110:00
5Quick Boys MO13-310:00
6Foreholte MO13-108:30
7Bernardus MO13-110:30
8RKDEO MO13-211:30
10Katwijk MO13-110:30
11FC Oegstgeest MO13-109:30
12S.V. Kickers'69 MO13-110:00
Bezoek onze Facebook pagina.

Recente Uitslagen

25-05 Valken'68 1 - SVC'08 1 4-3
15-06 SVC'08 8 - Die Haghe 8 3-2
15-06 SVC'08 VE4 - Rijnsburgse Boys VE1 1-7
12-06 SVC'08 VE3 - Blauw-Zwart VE1 2-5
08-06 Wilhelmus VR1 - SVC'08 VR2 1-0
05-06 Quick Boys 15 - SVC'08 6 3-3
04-06 Vredenburch JO17-2 - SVC'08 JO17-2 16-6
01-06 FC Lisse VE2 - SVC'08 VE2 6-4
01-06 SVC'08 VR2 - Haagse Hout VR1 3-3
01-06 Wilhelmus 2 - SVC'08 5 3-1
Meer uitslagen

Hoofdsponsor

Jeugdsponsor

Sponsors

Boeg NauticCafé De RenbaanDe Rijk magazijninrichtingZuurmond WoninginrichingNotariskantoor Ellens & LentzeHG HuizenbeheerSchnitzelparadijsChronos vastgoedHBK belastingadviseurs & accountantsDe Lens
Kika KInderen KAnkervrijEigendaal & van RomondtOma ToosEsso ScheveningenEVE maatvoeringBeltonaZarautzKoop bij de sponsors van SVC'08ASTA Casino