Indelingen competitie 2018 - 2019
SVC'08
Print

Indelingen competitie 2018 - 2019
Laatst bijgewerkt op: 05-09-2018 om: 22:32.

vv SVC'08 - Indelingen competitie 2018-2019
   
Senioren klasse 2C
1HVC'10 114:30
2Sportclub Monster 114:30
3VELO 114:30
4Valken'68 114:30
5Voorschoten'97 114:30
6TAVV 114:30
7Soccer Boys 114:30
8UVS 114:30
9DSO 114:30
10SVC'08 114:30
11DoCoS 114:30
12RCL 115:00
13Berkel 114:30
14Te Werve 114:30

Senioren 2e klasse A
1Katwijk 312:00
2Alexandria'66 212:30
3DSO 212:00
4ARC 314:15
5FC Oegstgeest 212:00
6Noordwijk 314:30
7Quick Boys 414:00
8Ter Leede 313:00
9SVC'08 212:00
10DoCoS 212:15
11Nieuwkoop 212:00
12Rijnsb.Boys 314:00

   
Senioren 4e klasse 12
1Nootdorp 412:30
2VELO 612:30
3Semper Altius 314:30
4SVC'08 315:00
5DHL 116:00
6Ariston'80 312:00
7DWO 412:45
8DVC 212:00
9Berkel 413:00
10Concordia 114:30
11DSVP 415:00
12SEV 413:00

Senioren 4e klasse 05
1Nootdorp 313:45
2SEV 313:00
3Quick Boys 814:00
4Zoetermeer 212:30
5Blauw-Zwart 314:30
6Wilhelmus 114:30
7DWO 612:45
8Forum Sport 314:30
9Haagse Hout 212:00
10SVC'08 413:00
11RKAVV 115:00
12Ariston'80 412:00

   
Senioren 6e klasse 10
1Ariston'80 916:00
2Sportclub Monster 914:30
3Die Haghe 612:30
4SVC'08 513:00
5Concordia 216:45
6Wilhelmus 212:30
7Nootdorp 514:30
8RVC Celeritas 312:00
9Forum Sport 513:00
10TAC'90 412:00
11Vitesse Delft 412:00
12Wanica Star 311:00

Senioren 6e klasse 04
1DWO 712:45
2SEV 511:00
3DSO 1113:00
4Blauw-Zwart 613:00
5Oosterheem 513:00
6VUC 113:00
7KSD-Marine 315:00
8Voorschoten'97 816:15
9Haagse Hout 312:00
10SVC'08 613:00
11Quick Boys 1514:00
12Forum Sport 613:00

   
Senioren 7e klasse 06
1DWO 812:45
2SEV 715:00
3Sporting Leiden 914:00
4Haagse Hout 414:30
5SVC'08 711:00
6Wilhelmus 315:00
7KSD-Marine 410:30
8Ariston'80 1114:00
9Forum Sport 713:00
10Forum Sport 913:00
11RKAVV 315:00
12Voorschoten'97 912:30

Senioren 8e klasse 07
1Oosterheem 711:00
2Forum Sport 1015:00
3Die Haghe 814:30
4SVC'08 815:00
5Berkel 815:00
6Scheveningen 615:00
7SEV 913:00
8DSVP 713:00
9Ariston'80 1510:00
10RKDEO 1 ZA15:30
11Wilhelmus 612:30
12Oliveo 315:00

   
Senioren 8e klasse 08
1Die Haghe 1016:15
2LYRA 1315:00
3Toofan 112:00
4SVC'08 913:00
5Oosterheem 813:00
6VUC 213:30
7Gr.WII VAC 116:45
8KMD 612:15
9Scheveningen 713:00
10Wilhelmus 513:00
11Honselersdijk 915:00
12RAS 414:30

Veteranen 1e klasse 1
1PKC '85 VE114:30
2Alphia VE114:30
3DSVP VE115:00
4Forum Sport VE113:00
5
6TAC'90 VE114:30
7RCL VE113:45
8Semper Altius VE114:30
9SVC'08 VE115:00
10VVOR VE114:30
11Loosduinen VE114:30
12Quick Steps VE114:00

   
Veteranen 2e klasse 4
1Woubrugge VE114:30
2CVC Reeuwijk VE112:00
3Boshuizen VE114:00
4
5WDS VE114:30
6Jodan Boys VE116:15
7Nispen van VE114:30
8FC Lisse VE115:00
9SVC'08 VE215:00
10Nispen van VE214:30
11FC Lisse VE215:00
12Aarlanderveen VE114:00

Veteranen 2e klasse 3
1TAC'90 VE212:00
2SEV VE115:00
3PGS/VOGEL VE112:30
4Duindorp sv VE112:30
5SVC'08 VE315:00
6Wanica Star VE212:00
7DUNO VE112:45
8Die Haghe VE112:30
9Blauw-Zwart VE113:00
10FC 's-Gravenzande VE112:45
11TAC'90 VE312:00
12Wanica Star VE115:00

   
Veteranen 3e klasse 3
1Gr.WII VAC VE213:00
2Rijnsb.Boys VE116:15
3Blauw-Zwart VE214:30
4SVC'08 VE413:00
5Gr.WII VAC VE115:00
6Wilhelmus VE115:00
7svWassenaar VE114:30
8KSD-Marine VE112:00
9Semper Altius VE414:30
10Haagse Hout VE115:00
11DUNO VE214:30
12Forum Sport VE215:00
13Voorschoten'97 VE214:15
14Voorschoten'97 VE114:15

Junioren 1e klasse 2
1Quick JO19-212:15
2BMT JO19-114:00
3TAC'90 JO19-112:00
4SVC'08 JO19-113:00
5HBS JO19-213:45
6Wilhelmus JO19-115:00
7Laakkwart. JO19-115:00
8Die Haghe JO19-112:00
9Scheveningen JO19-115:00
10Vredenburch JO19-112:15
11VUC JO19-114:30
12VCS JO19-114:30

   
Junioren 3e klasse 1
1UVS JO19-215:00
2Teylingen JO19-115:00
3Rijnsb.Boys JO19-214:30
4Haagse Hout JO19-114:00
5Noordwijk JO19-212:30
6
7Nispen van JO19-112:30
8SVC'08 JO19-215:00
9Voorschoten'97 JO19-314:15
10Sporting Leiden JO19-111:00
11Blauw-Zwart JO19-212:00
12HVV JO19-319:00

Junioren 1e klasse 3
1HVV JO17-214:30
2Concordia JO17-215:00
3Forum Sport JO17-214:30
4SVC'08 JO17-111:00
5Quick JO17-212:30
6REMO JO17-114:00
7DUNO JO17-114:15
8Laakkwart. JO17-112:00
9DHC JO17-215:00
10HBS JO17-213:45
11DHL JO17-115:30
12Nootdorp JO17-113:00

   
Junioren 3e klasse 4
1Gr.WII VAC JO17-214:30
2DSO JO17-315:00
3SVC'08 JO17-215:00
4Zoetermeer JO17-310:45
5Forum Sport JO17-310:15
6RKAVV JO17-211:30
7SEV JO17-111:00
8DSVP JO17-213:00
9Wilhelmus JO17-314:30
10BSC '68 JO17-210:00
11RKDEO JO17-213:45
12Concordia JO17-313:15

Junioren 5e klasse 7
1Concordia JO17-515:00
2SEV JO17-209:00
3Gr.WII VAC JO17-316:45
4Forum Sport JO17-611:15
5Wilhelmus JO17-712:30
6RKAVV JO17-314:30
7Nootdorp JO17-414:30
8
9Wippolder JO17-414:00
10SVC'08 JO17-311:00
11HVV JO17-714:00
12Vredenburch JO17-314:45

   
Junioren 1e klasse 2
1Concordia JO15-210:00
2Nootdorp JO15-209:45
3HVV JO15-214:30
4SVC'08 JO15-109:45
5Oliveo JO15-113:00
6
7DHL JO15-115:30
8Wippolder JO15-112:00
9TOGB JO15-311:30
10Vitesse Delft JO15-109:00
11LYRA JO15-110:00
12Wilhelmus JO15-112:30
13DHC JO15-211:00
14Vredenburch JO15-110:15

Junioren 3e klasse 02
1HVV JO15-413:00
2svWassenaar JO15-114:00
3RKAVV JO15-310:45
4Haagse Hout JO15-111:00
5SVC'08 JO15-211:00
6Forum Sport JO15-313:30
7Leidschenveen JO15-112:30
8RKAVV JO15-209:30
9Sporting Leiden JO15-111:00
10Stompwijk JO15-112:30
11Voorschoten'97 JO15-312:30
12Wilhelmus JO15-415:00
13
14SEV JO15-111:00

   
Junioren 6e klasse 03
1DUNO JO15-316:15
2SVH JO15-3G12:00
3Die Haghe JO15-509:30
4Quick JO15-515:00
5Wilhelmus JO15-809:00
6Sportclub Monster JO15-510:30
7DWO JO15-511:15
8Scheveningen JO15-409:00
9SVC'08 JO15-309:45
10Honselersdijk JO15-410:30
11VUC JO15-211:15
12RAS JO15-310:00

Junioren 6e klasse 06
1DWO JO15-612:45
2Nootdorp JO15-614:30
3Forum Sport JO15-612:00
4Wilhelmus JO15-914:30
5Scheveningen JO15-509:00
6RKAVV JO15-514:30
7Stompwijk JO15-312:30
8Concordia JO15-813:15
9Gr.WII VAC JO15-415:00
10SVC'08 JO15-411:00
11VUC JO15-310:15
12SEV JO15-209:00

   
Pupillen 1e klasse 4
1Laakkwart. JO13-109:00
2Scheveningen JO13-111:00
3Concordia JO13-310:00
4Semper Altius JO13-109:00
5SVC'08 JO13-111:00
6VUC JO13-112:00
7ADO Den Haag JO13-2M12:30
8DSVP JO13-109:45
9DHL JO13-111:00
10Wippolder JO13-110:15
11Wilhelmus JO13-210:30
12Vredenburch JO13-108:30

Pupillen 3e klasse 8
1SVC'08 JO13-208:30
2Rijnsb.Boys JO13-208:30
3SJC JO13-208:30
4UVS JO13-208:30
5Gr.WII VAC JO13-208:30
6Sporting Leiden JO13-111:00
7Kagia JO13-110:15
8Stompwijk JO13-111:00
9RCL JO13-3M08:30
10Valken'68 JO13-111:15
11Warmunda SV JO13-110:30
12Noordwijk JO13-210:30
13
14VVSB JO13-209:00

   
Pupillen 2e klasse 7
1DHL JO12-311:30
2Forum Sport JO12-309:30
3Oliveo JO12-111:30
4SVC'08 JO12-108:30
5Leidschenveen JO12-210:15
6RKDEO JO12-211:30
7Nootdorp JO12-109:45
8HVV JO12-310:30
9WIK JO12-109:30
10Vredenburch JO12-208:30
11Wilhelmus JO12-314:30
12Gr.WII VAC JO12-210:00

Pupillen 3e klasse 7
1Rijnvogels JO12-108:45
2Voorschoten'97 JO12-309:30
3svWassenaar JO12-110:30
4Quick Boys JO12-209:30
5DoCoS JO12-210:00
6RKAVV JO12-209:00
7Katwijk JO12-209:30
8SVC'08 JO12-209:45
9HVV JO12-410:30
10Valken'68 JO12-209:30
11Gr.WII VAC JO12-311:30
12Meerburg JO12-4G12:15

   
Pupillen 4e klasse 04
1Scheveningen JO12-309:30
2Semper Altius JO12-209:00
3Vredenburch JO12-308:30
4HVV JO12-510:30
5WIK JO12-309:30
6Gr.WII VAC JO12-411:30
7Laakkwart. JO12-315:00
8Quick Steps JO12-210:15
9Duindorp sv JO12-111:00
10SVC'08 JO12-308:30
11DWO JO12-511:15
12FC 's-Gravenzande JO12-509:30

Pupillen 1e klasse 8
1Concordia JO11-108:30
2Leidschenveen JO11-209:00
3Forum Sport JO11-209:30
4Wilhelmus JO11-211:15
5DHL JO11-110:00
6VUC JO11-110:15
7Quick JO11-208:30
8Laakkwart. JO11-109:00
9SEV JO11-108:30
10DWO JO11-108:30
11SVC'08 JO11-108:30
12
13Scheveningen JO11-108:30
14Vredenburch JO11-208:30

   
Pupillen 2 klasse 3
1GSC ESDO JO11-209:45
2Gr.WII VAC JO11-210:00
3SVC'08 JO11-209:45
4ASC JO11-109:30
5Quick Steps JO11-111:15
6Nootdorp JO11-308:30
7BMT JO11-210:30
8Die Haghe JO11-209:30
9Scheveningen JO11-208:30
10TAC'90 JO11-108:30
11Quick JO11-308:30
12HVV JO11-209:30

Pupillen 5e klasse 7
1RKDEO JO11-508:30
2DSO JO11-608:30
3DSVP JO11-4M08:45
4Haagse Hout JO11-108:30
5SVC'08 JO11-308:30
6RKAVV JO11-308:45
7Gr.WII VAC JO11-508:30
8Forum Sport JO11-408:45
9Leidschenveen JO11-509:00
10Stompwijk JO11-109:45
11Oosterheem JO11-209:30
12svWassenaar JO11-109:00

   
Pupillen Hoofdklasse 4
1FC Oegstgeest JO10-108:30
2RKAVV JO10-110:15
3SVC'08 JO10-108:30
4Gr.WII VAC JO10-109:45
5Rijnsb.Boys JO10-109:30
6Noordwijk JO10-110:00
7RCL JO10-111:30
8Voorschoten'97 JO10-108:30
9Foreholte JO10-110:00
10HVV JO10-111:30
11Ter Leede JO10-109:30
12UVS JO10-111:30

Pupillen 1e klasse 5
1
2Meerburg JO10-110:45
3SEV JO10-110:00
4DHL JO10-208:30
5Forum Sport JO10-209:30
6svWassenaar JO10-109:00
7Laakkwart. JO10-112:00
8Leidschenveen JO10-209:00
9DoCoS JO10-208:30
10SVC'08 JO10-209:45
11Voorschoten'97 JO10-310:30
12Wilhelmus JO10-309:45

   
Pupillen 3e klasse 02
1SVC'08 JO10-308:30
2Forum Sport JO10-408:30
3DSO JO10-409:45
4
5Oosterheem JO10-109:30
6RKAVV JO10-311:30
7Soccer Boys JO10-308:45
8Gr.WII VAC JO10-308:30
9BSC '68 JO10-309:45
10Berkel JO10-308:30
11Wilhelmus JO10-511:15
12TOGB JO10-608:30

Pupillen 4e klasse 14
1Quick Steps JO10-110:00
2Scheveningen JO10-409:30
3Die Haghe JO10-608:30
4Gr.WII VAC JO10-508:30
5Quick JO10-509:45
6RKDEO JO10-708:30
7DUNO JO10-209:45
8HBS JO10-508:30
9Duindorp sv JO10-110:00
10FC 's-Gravenzande JO10-808:30
11HVV JO10-411:30
12SVC'08 JO10-409:45

   
Pupillen 4e klasse 18
1Blauw-Zwart JO10-308:30
2SVC'08 JO10-509:45
3HVV JO10-511:30
4Voorschoten'97 JO10-808:30
5svWassenaar JO10-309:00
6VVSB JO10-508:30
7RKDEO JO10-809:30
8Foreholte JO10-7M08:30
9Gr.WII VAC JO10-608:30
10Full Speed JO10-109:30
11Valken'68 JO10-510:00
12Rijnvogels JO10-410:00

Pupillen 4e klasse 20
1Gr.WII VAC JO10-709:45
2Concordia JO10-409:45
3SEV JO10-211:00
4HVV JO10-610:30
5Wilhelmus JO10-708:30
6Zoetermeer JO10-609:30
7Laakkwart. JO10-313:30
8SVC'08 JO10-608:30
9Alexandria'66 JO10-612:45
10Forum Sport JO10-609:30
11RKDEO JO10-908:30
12Leidschenveen JO10-510:15

   
Pupillen 1e klasse 2
1
2RKDEO JO9-209:30
3Nootdorp JO9-208:30
4Leidschenveen JO9-110:15
5SVC'08 JO9-108:30
6HVV JO9-210:30
7
8Blauw-Zwart JO9-109:00
9SEV JO9-109:00
10Forum Sport JO9-209:30
11VUC JO9-1G10:15
12Wilhelmus JO9-208:30

Pupillen 2e klasse 3
1DWO JO9-210:00
2Concordia JO9-308:30
3Leidschenveen JO9-309:00
4Gr.WII VAC JO9-214:30
5SVC'08 JO9-209:45
6RKDEO JO9-309:30
7DUNO JO9-108:30
8Nootdorp JO9-308:30
9Wilhelmus JO9-308:30
10RCL JO8-711:30
11HVV JO9-310:30
12RKAVV JO9-210:15

   
Pupillen 4e klasse 2
1WIK JO9-209:30
2Den Hoorn JO9-411:00
3RVC Celeritas JO9-110:00
4Wilhelmus JO9-511:00
5Leidschenveen JO9-508:30
6Stompwijk JO9-108:45
7Wateringse Veld Kranenburg JO9-110:00
8Nootdorp JO9-508:30
9HVV JO9-509:30
10SVC'08 JO9-308:30
11Oosterheem JO9-108:30
12RKDEO JO9-609:30

Pupillen 7e klasse 13
1Haagse Hout JO9-208:30
2Scheveningen JO9-409:30
3Wilhelmus JO9-711:00
4SVC'08 JO9-409:45
5Ster de JO9-211:00
6Gr.WII VAC JO9-615:30
7
8DVC JO9-208:30
9Duindorp sv JO9-110:00
10Forum Sport JO9-508:45
11KMD JO9-608:30
12Vredenburch JO9-508:30

   
Pupillen 7e klasse 22 (meisjes)
1Zwaluwen JO9-4M08:30
2Forum Sport JO9-8M08:30
3DSVP JO9-4M08:45
4Quick JO9-7M09:45
5VOC JO9-9M08:30
6VOC JO9-8M08:30
7Spirit JO9-5M09:45
8Blijdorp JO9-5M10:00
9Zwervers cvv JO9-6M08:30
10SVC'08 JO9-5M08:30
11ARC JO9-9M10:00
12RKAVV JO9-3M09:00
13Leidschenveen JO9-6M10:15
14DSO JO9-6M08:30

Pupillen 1e klasse 5
1Gr.WII VAC JO8-109:30
2Wilhelmus JO8-208:30
3Blauw-Zwart JO8-109:00
4RCL JO8-311:30
5SVC'08 JO8-108:30
6RKAVV JO8-110:15
7Voorschoten'97 JO8-209:30
8Leidschenveen JO8-110:15
9Meerburg JO8-108:30
10Forum Sport JO8-208:30
11VUC JO8-109:00
12SEV JO8-109:45

   
Pupillen 3e klasse 01
1BSC '68 JO8-308:30
2Wilhelmus JO8-409:30
3DSVP JO8-208:45
4Gr.WII VAC JO8-313:30
5
6HVV JO8-309:30
7SVC'08 JO8-208:30
8
9DSO JO8-409:45
10Concordia JO8-511:00
11RKAVV JO8-211:30
12Forum Sport JO8-408:30

Pupillen 4e klasse 7
1HVV JO8-708:30
2Quick JO8-708:30
3REMO JO8-210:00
4Haagse Hout JO8-108:30
5Forum Sport JO8-508:30
6WIK JO8-208:30
7Gr.WII VAC JO8-609:30
8SEV JO8-208:30
9Wilhelmus JO8-509:30
10SVC'08 JO8-308:30
11HVV JO8-809:30
12svWassenaar JO8-110:00

   
Pupillen 1e klasse 5
1Nootdorp JO7-108:30
2Forum Sport JO7-110:30
3RKAVV JO7-109:00
4DWO JO7-208:30
5BSC '68 JO7-208:30
6Wilhelmus JO7-109:30
7Voorschoten'97 JO7-209:30
8SVC'08 JO7-108:30
9SEV JO7-110:30
10Leidschenveen JO7-308:30
11VUC JO7-109:00
12Oosterheem JO7-108:30

Meiden 2e klasse 5
1DWO MO15-108:30
2Meerburg MO15-210:30
3DSVP MO15-111:15
4SVC'08 MO15-109:45
5Gr.WII VAC MO15-313:15
6RKAVV MO15-209:00
7BSC '68 MO15-209:00
8RKDEO MO15-211:30
9Floreant MO15-110:00
10Voorschoten'97 MO15-212:30
11Forum Sport MO15-208:30
12DSO MO15-213:00

   
Meiden 2e klasse 2
1Gr.WII VAC MO13-208:30
2Rijnvogels MO13-208:45
3Die Haghe MO13-108:30
4Haagse Hout MO13-110:00
5Valken'68 MO13-110:15
6Forum Sport MO13-208:30
7SVC'08 MO13-108:30
8Voorschoten'97 MO13-209:00
9Rijnsb.Boys MO13-208:30
10RKAVV MO13-210:45
11RKDEO MO13-308:30
12Quick Boys MO13-210:00

Dames 4e klasse A
1SJZ VR115:00
2LSVV'70 VR112:00
3Blauw-Zwart VR111:15
4Voorschoten'97 VR116:15
5Zevenhoven VR214:30
6RKAVV VR216:15
7Noordwijk VR114:00
8RCL VR315:30
9Rijnvogels VR314:30
10SVC'08 VR113:00
11FC Oegstgeest VR212:00
12Forum Sport VR116:15
13Katwijk VR114:00
14FC Lisse VR113:00

   
Dames 5e klasse B
1
2Den Hoorn VR314:00
3KMD VR211:00
4Ariston'80 VR310:00
5DoCoS VR312:15
6Wilhelmus VR111:00
7Nootdorp VR213:45
8MVV '27 VR315:00
9Haagse Hout VR110:00
10SVC'08 VR215:00
11Semper Altius VR212:30
12svWassenaar VR112:00

Zaal 5e klasse 3
1SEV 3
2RKAVV 5
3Lugdunum 12
4Forum Sport 2
5Haagse Hout 3
6zvv Den Haag 17
7Voorschoten'97 1
8Sporting Leiden 4
9
10SVC'08 1
11VUC 119:00
12RKDEO 6
13zvv Den Haag 16
14Sporting Leiden 5
Bezoek onze Facebook pagina.

Recente Uitslagen

03-11 VELO 1 - SVC'08 1 6-0
14-11 Sporting Leiden JO13-1 - SVC'08 JO13-2 9-4
12-11 SVC'08 1 - Sporting Leiden 5 4-8
10-11 Quick Boys 8 - SVC'08 4 1-0
10-11 SVC'08 JO17-2 - BSC '68 JO17-2 2-1
10-11 SVC'08 9 - LYRA 13 6-3
10-11 Woubrugge VE1 - SVC'08 VE2 7-1
10-11 Semper Altius VR2 - SVC'08 VR2 1-1
10-11 PKC'85 VE1 - SVC'08 VE1 3-7
10-11 SVC'08 JO19-1 - BMT JO19-1 14-0
Meer uitslagen

Hoofdsponsor

Jeugdsponsor

Sponsors

IntensionEigendaal & van RomondtZuurmond WoninginrichingBoeg NauticKika KInderen KAnkervrijEsso ScheveningenTheo's busreizenINGBeltonaCafé De Renbaan
HG HuizenbeheerImpressed print & signZarautzTK TrainingskampenASTA CasinoKoop bij de sponsors van SVC'08Notariskantoor Ellens & LentzeEVE maatvoeringDe LensDe Rijk magazijninrichting