Trainingstijden 2018 - 2019
SVC'08
Print

Trainingstijden 2018 - 2019
Laatst bijgewerkt op: 23-07-2018 om: 15:33.

Senioren
      maandag dinsdag woensdag donderdag
team contactpersoon aanvang veld kk veld kk veld kk veld kk
1 Robert Waterreus 20:00     1 5/6     1 5/6
2 Robert Waterreus 20:00     2 5/6     2 5/6
3 Robert Waterreus 20:00     2 11     4B 8
keepers Robert Waterreus 20:00     1 5/6        
4 Robert Waterreus 20:00         1A 7    
5 Bas Doesburg 19:45             4A 7
6 Dylan Reijers 20:00         2A 8    
7 Martijn Hoogeveen 19:45     4A 10        
8 Joost Hoppenbrouwers 20:00         2B 9    
9 Marcel Smit 19:45     4B 9        
VE1 Joan Gordijn 19:45     3 7/8        
VE2 Joan Gordijn 19:45     3 7/8        
VE3 Rob van der Grient 20:00         1B 10    
VE4 Joan Gordijn 19:45     3 7/8        
VR1 Patrick Janssen 20:00 3B 14/15         3B 14/15
VR2 Patrick Janssen 20:00 3B 14/15         3B 14/15
  Groep Erik Willems 19:45             4A 9
  Groep Gr. WII VAC 19:45             3A 10
Junioren
      maandag dinsdag woensdag donderdag
team contactpersoon aanvang veld kk veld kk veld kk veld kk
JO19-1 Leo Pronk 20:00     2B 1     2B 1
JO19-2 Hans van der Hoeven sr. 18:30     4B 2     1B 2
JO17-1 Marco Vredenbregt 18:15     1A  3      2A  3 
JO17-2 Hans van der Hoeven jr. 18:15     3B 16     2B 16
JO17-3 Ronald Aartman 18:30     4A 15     1A 15
JO17-4  (ovb) 18:30     4A 15     1A 15
JO15-1 Evert v.d. Laan de Vries 18:30     2A 12/13     3A 12/13
JO15-2 Richard van der Harst 18:30     2B 12/13     3B 12/13
JO15-3   18:30     1B 12/13     4A 12/13
JO15-4   18:30     1B 12/13     4B 12/13
Pupillen
      maandag dinsdag woensdag donderdag
team contactpersoon aanvang veld kk veld kk veld kk veld kk
MO15-1 Bodé Dekker 18:00 4A 14     4A 14    
MO13-1   18:00 4B 15     4B 15    
JO13-1 Ron Pondman 19:00 1A 4     1A 4    
JO13-2 Daniel Mos 19:00 2A 4     2A 4    
JO13-3   19:00 3A 12     3A 12    
JO12-1 Bayram Sahin 19:00 1B 12     1B 12    
JO12-2 Ricardo Bolman 19:00 1B 13     1B 13    
JO12-3 Egbert Moné 19:00 2B 13     2B 13    
JO11-1 Wout Winkel 18.00 1A 2 / 3     1A 2 / 3    
JO11-2 Henk Pronk 18.00 1A 2 / 3     1A 2 / 3    
JO11-3   18.00 2A 2 / 3     2B 2 / 3    
JO11-4   18.00 2A 2 / 3     2B 2 / 3    
JO10-1 Arthur Levert 18.00 1B 5 / 6     1B 5 / 6    
JO10-2 Harold Tjaden 18.00 1B 5 / 6     1B 5 / 6    
JO10-3 Hans Leneman (ovb) 18.00 2B 5 / 6     3B 5 / 6    
JO10-4 Durk Bosma 18.00 2B 5 / 6     3B 5 / 6    
JO10-5 Dick van Os (ovb) 18.00 2B 5 / 6     3B 5 / 6    
JO10-6 Emma Haasnoot 17:30 3A 12     3A 12    
JO9-1 Baris Sahin 17:00 3A 13     3A 13    
JO9-2 Catia Modderman 17:00 1B 7/8     1B 7/8    
JO9-3 Patrick Boin 17:00 1B 7/8     1B 7/8    
JO9-4   17:00 2B 7/8     2B 7/8    
JO9-5 Hanna van Dam 17:00 2B 7/8     2B 7/8    
JO8-1 Baris Sahin 17:00 1A 7/8     1A 7/8    
JO8-2   17:00 1A 7/8     1A 7/8    
JO8-3   17:00 1A 7/8     1A 7/8    
JO7-1 Ron Pondman 16:00         1A 7/8    
JO7-2 Ron Pondman 16:00         1A 7/8    
Keepers Nino Pels / Ard Buis 16:00         2A 9    

Bij afkeuring van de natuurgrasvelden geldt:

Ma / Wo: inschikken en genoegen nemen met een kleiner veld 
Di / Do: Selectie & JO19-1 op maximaal 1,5 veld en Vrouwen en Lagere Senioren op half veld
Bezoek onze Facebook pagina.

Recente Uitslagen

26-05 Valken'68 1 - SVC'08 1 1-1
05-06 SVC'08 VE1 - Loosduinen VE1 5-4
31-05 SVC'08 JO15-2 - RKAVV JO15-3 3-2
30-05 SVC'08 VE2 - CVC Reeuwijk VE1 5-3
30-05 ROAC JO13-2 - SVC'08 JO13-4 1-2
29-05 Graaf W II VAC JO13-7 - SVC'08 JO13-5 1-3
29-05 Full Speed JO13-1 - SVC'08 JO13-2 1-1
28-05 SVC'08 VR2 - Semper Altius VR1 3-2
26-05 Wippolder JO15-5 - SVC'08 JO15-3 4-2
26-05 SVC'08 10 - HVZ 1 2-1
Meer uitslagen

Hoofdsponsor

Jeugdsponsor

Sponsors

HG HuizenbeheerZarautzNotariskantoor Ellens & LentzeKoop bij de sponsors van SVC'08Café De RenbaanASTA CasinoBeltonaINGZuurmond WoninginrichingTheo's busreizen
Kika KInderen KAnkervrijDe LensIntensionImpressed print & signEsso ScheveningenDe Rijk magazijninrichtingTK TrainingskampenBoeg NauticEigendaal & van RomondtEVE maatvoering