Hoofdsponsor

25-04-2009 SVC'08 - Naaldwijk

Pagina afdrukken.

 

SVC’08 stelt 2e Klasse zeker

Na een zwak begin waarin een 1-0 achterstand werd opgelopen wist SVC’08 de wedstrijd toch nog om te buigen en een 2-1 overwinning te behalen op Naaldwijk. Hiermee werd een verblijf in de 2e klasse veilig gesteld. 
De bedoelingen vooraf waren ongetwijfeld goed en de wil om te winnen was ook aanwezig, maar de uitvoering bleef achter bij alle goede bedoelingen. Na 6 minuten werd er slecht verdedigd en lag de 0-1 achter Alain van der Eijnden in het net. Een domper van jewelste. Het had nog erger kunnen worden maar Alain hield zijn ploeg zoals vaker dit seizoen overeind en voorkwam de 0-2. SVC’08 gaf wat meer gas en kreeg een aantal doelrijpe kansen. Eerst was het Danny Krens die vanaf 20 meter op een leeg goal mocht mikken, zijn slappe schot werd echter opgepakt doel de keeper. Een vrije trap vloog rakelings langs de verkeerde kant van de paal en Tim schoot op de vuisten van de Naaldwijk keeper. De mooiste kans was voor Felix Albers door een enorme blunder in achterhoede van Naaldwijk kwamen drie SVC’08 spelers voor een leeg goal te staan. Een daarvan was Felix, hij kreeg de bal voor zijn voeten en in plaats van twee stappen met de bal aan voet te doen waarmee hij de bal in een leeg doel had kunnen schuiven, schoot hij ongelukkig genoeg tegen Franz-Ewald aan die in de baan van het schot stond.  Toch werd het voor rust 1-1. Tim kwam rechts voor de goal vrij en schoof de bal beheerst onder de keeper door. SVC’08 probeerde door te drukken maar een volley Wesley ging net naast. Zo brak de rust aan met 1-1. De SVC’08 aanhang had wel vertrouwen in het vervolg, want bij Naaldwijk was het beste er toch wel vanaf. Al in het begin van de tweede helft waren er weer kansen maar de bal wilde er niet in. Een kwartier voor tijd was het,  de voor Jeffrey van der Meer ingevallen, Stephan de Ruiter die profiteerde van een communicatie foutje tussen de keeper en een verdediger van Naaldwijk. Met een keurig lobje verschalkte hij de Naaldwijk keeper. (2-1). Deze stand kwam niet meer in gevaar en had zelfs hoger uit moeten vallen. Maar desalniettemin was de vreugde er na het laatste fluitsignaal van de goed leidende scheidsrechter Pieterman volgende week niet minder om.
Door de nederlaag van Nootdorp tegen Lyra is SVC’08 veilig en kan het zich volgende week zelfs nog plaatsen voor de nacompetitie. Dan dient er te worden gewonnen van ’s-Gravenzande dat 1 punt meer heeft in de derde periode. Bij een gelijkspel mengt MVV’27 zich ook nog in de strijd op basis van doelsaldo.