Hoofdsponsor

Het Andere Eerste

Pagina afdrukken.

 

Laatst bijgewerkt op 6 augustus 2011, 18.21 uur.

De tweede plaats in de tweede klasse leverde het roemruchte VE1 (Veteranen Eén ofwel Het Andere Eerste) een plaatsje op in de eerste klasse. We gaan dus een pittig seizoen tegemoet! Vandaar dat VE1 de hele zomer zeer aanwezig is op de trainingen op dinsdagavond en zaterdagmiddag.

Voorlopig heeft de selectie weinig veranderingen ondergaan. Tegenover het vertrek van Richel (rug), Ronald (verhuizing) en Sekhar (zocht en vond een nieuwe uitdaging in het Amsterdamse voetbal) staat de terugkeer van Ardy (van een blessure) en Jan H. (van ouderschapsverlof), en de komst van Johan de andere Taal. Maar zolang de transfermarkt open is, blijft de technische staf van VE1 zich oriënteren op eventuele versterkingen. Zo konden we Hans van Eck aan de spelersgroep toevoegen; omdat hij momenteel geblesseerd is kostte hij bijna niets, maar in de top moet je alle posities dubbel bezet hebben en daarom is hij een nuttige aanvulling.

Verder blijft alles bij het oude. Ook dit seizoen zullen we weer gebruik maken van de door de KNVB geboden dispensatie om maximaal drie jonge goden op te stellen. Ook dit seizoen is Aniel onze vaste scheidsrechter en Henk onze trouwe vlaggenist. En ook dit seizoen streven we naar een goede mix van plezier en presteren.

Elftalfoto 26-09-2009
Staand v.l.n.r.: Henk, Sjoerd, Bertrand, Marco, Ronald, Erik, Ardy, Bas, René
Zittend v.l.n.r.: Lukas, Anton Marik, Jan Aad, Nico, Daan, Franc, Jelle, Kees

Terug naar de startpagina van VE1.